نکات مشاوره ای

روش مطالعه زبان انگلیسی پیش دانشگاهی با اوج یادگیری

روش مطالعه زبان انگلیسی پیش دانشگاهی

روش مطالعه زبان انگلیسی پیش دانشگاهی با اوج یادگیری … در این مقاله سعی داریم توصیه هایی برای یادگیری زبان انگلیسی برای دانش آموزان عزیز داشته باشیم.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای قبولی با انتشارات گیلناادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای پکیج آموزشی درس ریاضی شامل چه مواردی است؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای گام اول تدریس استاد مسعودیادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای اساتید اوج یادگیریادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای نکات انگیزشی استاد مسعودی در ارتباط با درس فیزیکادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را
تقویت حافظه با روش های صحیح یادگیری آسان
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

روش مطالعه زبان انگلیسی پیش دانشگاهی با اوج یادگیری … در این مقاله سعی داریم توصیه هایی برای یادگیری زبان انگلیسی برای دانش آموزان عزیز داشته باشیم.

برخی دانش آموزان در این دروس ضعف دارند یا بنا به دلایلی از خواندن آن فرار میکنند اما نمیدانند که چقدر دروس عمومی برای آینده ی کنکورشان مهم و حیاتی میباشد.

روزگاری ما هم دانش آموز بودیم خیلی وقتا خیلی از بخش های کتاب را حذف میکردیم یا از تنبلی خود کتاب را حذف میکردیم.

این کار ضربه ی عمیقی به کنکور ما زد و ما را چند پله به عقب انداخت. بنابراین میتوانید از تجربیات ما استفاده کنید و برای فهم بهتر موضوع تا پایان این مقاله مارا همیاری کنید.

الگوی پیشنهادی اوج یادگیری به دانش آموزان عزیز برای مطالعه درس زبان به این صورت است:

1_ توجه به کلمات  2_ فهم معانی لغات  3_ توجه به متن و درک مطلب 4_ گرامر 5_ منابع درسی

این ها را به خاطر بسپارید و یادتان باشد که این از نکات مهم، بسیار برای آینده ی کنکور شما مهم میباشد.ابتدا توجه داشته باشید که حتما باید به کلماتی که از نظر املایی بسیار مهم هستند،را بخوانید. و بسیار برای یادگیری آن تلاش کنید نکته ی دوم فهم معانی است که درواقع یکی از مهم ترین و پرتکرار ترین مباحث زبان، فهم معانی لغات است.

شما باید جوری معانی لغات را بفهمید که بتوانید در داخل متن و جمله آن را ترجمه کنید. زیرا ممکن است یک لغت در جملات مختلف، معانی متفاوتی داشته باشد.

برای اینکه بتوانید مطالب کنکور را ترجمه کنید باید تمامی لغات کتاب را بخوانید یعنی فقط به لغات داخل کتاب که در صفحات آخر کتاب نوشته شده است اکتفا نکنید.

تمام بخش های کتاب از جمله لغات داخل متون، سوالات، جدول ها و بخش مکالمه ها را به دقت مطالعه کنید.

الگوی پیشنهادی اوج یادگیری

همچنین لغات جدید را داخل یک دفترچه یا استیکر بنویسید و آنها را مرور کنید و لغات جدید را در آن اضافه کنید، میتوانید استیکر ها را به دیوار اتاقتان بچسبانید تا همیشه بتوانید آن را مرور کنید.

همچنین شما باید علاوه بر ترجمه ی لغات حتما مترادف و متضاد را هم یادبگیرید پس برای یادگیری سریع و تثبیت معانی لغات متضاد و مترادف را کنار یکدیگر بنویسید.

گرامر هم در کنار لغات بسیار مهم میباشد شما گرامر را باید یادبگیرید تا بتوانید به خوبی ترجمه کنید.درواقع یادگیری گرامر، باید برای تعاریف نقش ها، ساختار جملات و شیوه منفی وسوالی کردن میتواند به خوبی به شما کمک کند.

 

همانطور که گفته شد بهترین روش در ابتدا در یادگیری زبان، تسلط داشتن روی متن و خواندن سریع و مفهومی آن است.

روش مطالعه درس زبان انگلیسی:

همچنینگام دوم یادگیری گرامر است. بهترین کار خواندن متون انگلیسی است. زیرا در حین مطالعه متن باید به تمام ضمایر، زمان ها، ارتباط جملات با هم، علائم نشانه گذاری و کلمات ربط توجه فراوانی داشته باشید.

قبولی با انتشارات گیلنا
ادامه مطلب

متاسفانه بسیاری از دانش آموزان توجه زیادی به دروس عمومی ندارند و از خواندن این دروس غافل میشوند.

اما دروس عمومی بسیار نمره آور و خوب است که می توانند در نتیجه کنکور شما تاثیر بسیاری بگذارند. اساتید برنامه اوج یاد گیری به شما کمک می کنند تا در کنکور امسال با وجود شرایطی که اکنون داریم این دروس را به خوبی یادبگیرید و به نکات آن توجه کنید.

استاد دانش زاده مدرس درس زبان انگلیسی است که با روش های خوب و بسیار جذاب سعی میکندمطالب بسیار برای دانش آموزان قابل فهم و آسان باشد میتوانید پکیج این استاد خوب را به صورت اینترنتی دریافت کنید.

نظر استاد دانش زاده درباره خواندن درس انگلیسی:

استاد دانش زاده ی عزیز و گرامی در این مقاله برای ما نکاتی را یادآور شده اند که در ادامه درباره آن ها میخوانیم.

ایشان نظراتشان را در مورد شیوه خواندن و تست زدن زبان انگلیسی پایه دوازدهم، برایتان توضیح داده اند که شما می توانید از این نکات برای خواندن و تست زدن دروس خود استفاده کنید.

ایشان عقیده دارند که باید درس زبان انگلیسی را اینگونه بخوانید: برای یادگیری بهتر زبان انگیسی مطالب تدریس شده هر روز را در همان روز مرور کنید.

اگر میخواهید تست های درس زبان انگلیسی را به طور صحیح پاسخ دهید باید بر گرامر و لغات تسلط داشته باشید.

تکنیک های تست زنی شامل یاد گرفتن لغات، یادگرفتن گرامر و درک کردن و فهمیدن مطالب است. ایشان درس زبان انگلیسی را طوری برایتان توضیح می دهد که بتواند آن را دقیق و کامل و با جزئیاتدرک کنید.

نکات مهم برای درس زبان

دانش آموزان زیادی توانسته اند با کمک استاد دانش زاده در درس زبان انگلیسی موفق شوند. استاد دانش زاده در برنامه ها و موسسات دیگری نیز فعالیت می کند.

برنامه و موسساتی همچون کنکور آسان است، یاد گیری آسان، رتبه گردون و … . استاد دانش زاده تدریسات خود را در قالب فیلم آموزشی در اختیار شما می گذارد که شما می توانید در برنامه های اوج یاد گیری، یادگیری آسان و … را به صورت فیلم تماشا کنید.

نکات مهم برای درس زبان انگلیسی:

بسیاری از دانش آموزان فکر میکنند با حفظ کردن لغات میتوانند در کنکور موفق شوند اما این خودش نکته ایی دارد و آن هم این است که شما باید لغات را درک کنید  همانطور که گفته شد برای یاد گیری بهتر میتوانید برای هر لغت مثال بزنید.

مترادف و متضاد های هر لغت را همراه با ان یاد بگیرید. همچنین میتوانید از فلش کارت ها برای یاد گیری بهتر استفاده کنید.
از جعبه لایتنر استفاده کنید. میتوانید به جای اینکه لغات انگلیسی را به فارسی ترجمه کنید، شکل آنها را در ذهن خود تجسم کنید.

پیشوند ها و پسوند های لغات را به خاطر بسپارید زیرا اگر به لغات انگلیسی پسوند و پیشوند اضافه کنیم انها معنای جدیدی میگیرند.

اما نکتهی بعدی این است که بسیاری از دانش آموزان در یادگیری گرامر تنبلی میکنند اما عده ای به ان علاقه مند هستند و دوست دارند قوانین انواع گرامر را بیاموزند برای یادگیری گرامر کافیست آنها را بخوانید و تمریناتی مرتبط با آنها را حل کنید.

کنکوری عزیز با این روش ها زندگیتو کنکوری کن
ادامه مطلب

بر روی قسمت هایی که یاد گیری انها برایتان دشوار است تمرکز کنید و تمرینات بیشتری در رابطه با آن قسمت حل کنید.

درس زبان انگلیسی

یادگیری هرچیزی نیاز به تمرین وممارست دارد تست به شما کمک میکند که تمارینتان را مرور کنید و اگر اشتباهی داشتید آن را اصلاح کنید پس برای یادگیری زبان اول تلاش دوم تلاش و سومم تلاش.

با هر بار تلاش برای یادگیری شما نکات جدیدتری می آموزیدو زبان انگلیسی هم زبانی بیگانه است معلوم است که باید برای آن وقت بگذارید و خوب بخوانید،

پس توقع نداشته باشید یک شبه اسپیک اینگلیش کنید! گرامر های هر درس را بخوانید و آنها را به طور خلاصه وار برای خود توضیح دهید.

با خواندن نمیتوانید گرامر را یاد بگیرید. باید برای یادگیری گرامر تمرینات زیادی را حل کنید. همچنین گاهی دیدن فیلم هایی با زبان خارجی و زیرنویس خارجی بسیار به شما کمک میکند.

البته شاید در زمان کنکور خیلی وقت دیدن فیلم را نداشته باشید. اما این هم راهکاری برای آموزش است.

در ادامه بعد از خواندن دروس شما میتوانید شروع به تست زدن کنید. ساعتی را به تست زنی خود اختصاص دهید و هر بار اندکی زمان تست زنی خود را کاهش دهید تا به زمان کم عادت کنید.

در هنگام تست زدن صورت سوالها را با دقت بخوانید. و سعی کنید در ابتدا سوالات آسان تر را حل کنید ووقتتان را با سوالات سخت نگیرید و بعد از تست زدن اشکالاتتان را پیدا کنید و نکات را یادداشت کنید این روش تمرینی بسیاردر ذهن شما جای میگیرد و بهتر میتواند شما را به نتیجه برساند.

نتیجه گیری

بنابراین حواستان را جمع کنید کنکور همیشه با نکته سروکار دارد یعنی شما برای خواندن هر درس مخصوصا زبان باید به نکات آن توجه کنید.

برای مرور شما تنها کافی است روزی نیم ساعت تا 1ساعت هر روز بخوانید و زیرا همانطور که گفتیم این درس با مرور و مطالعه در ذهن میماند.

یاد گیری این درس نیاز به حوصله و برنامه ریزی دقیق برای مطالعه دارد. مخصوصا در آخر شب ها نیم ساعت قبل از خواب شروع به خواندن لغات سخت کنید گاهی میتوانید از کتاب تیک8 استفاده کنید.

کلام آخر

تا این بخش با اوج یادگیری همراه بودید، اوج یادگیری به شما نکاتی را یادآور شد تا بهتر بتوانید به سوالات کنکور پاسخ دهید.

برنامه اوج یادگیری یک برنامه آموزشی تلویزیونی است که زیر نظر انتشارات گیلنا در حال فعالیت است. برنامه اوج یادگیری یکی ازبهتربن برنامه های آموزشی است که تدریسات خود را در قالب فیلم آموزشی ارائه می دهد.

شما می توانید این ویدئو ها را از شبکه دو سیما به صورت زنده از ساعت 17:19 تا 17:49 تماشا کنید. علاوه بر مشاهده فیلم های اموزشی در تلوزیون، شما می توانید پکیج آموزشی این برنامه را تهیه کنید.

این پکیج شامل فیلم های آموزشی، جزوه درسی و تعدادی تست می باشد. همچنین مشاوران این برنامه به سوالات داوطلبان خود پاسخ می دهند و آن ها را با شیوه تست زنی، چگونگی سوالات کنکور، روش پاسخ دادن به سوالات در جلسه کنکور و… آشنا می کند.

این فیلم های آموزشی با تدریس بهترین استادان مثل استاد عارف ربیعیان، استاد حسین احمدی، استاد امیر مسعودی و … ضبط شده است و در اختیار داوطلبان اوج یاد گیری قرار گرفته است.

اگر می خواهید از خدمات این برنامه بهره مند شوید هر چه سریعتر با این موسسات ارتباط بگیرید.
09121968536
02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *