نکات مشاوره ای

نکات طلائی هنگام تست زنی کنکور درس عربی

نحوه ی شروع کنکور 1401

نکات طلائی هنگام تست زنی کنکور درس عربی چیست؟ درس عربی یکی از دروس مهم عمومی محسوب می شود، اهمیت این درس بسیار بالا می باشد زیرا علاوه بر دروس عمومی عربی یکی از دروس اختصاصی هم محسوب می شود. بنابراین عربی درسی است مهم در کنکور که بسیار رتبه آور است.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای روش مطالعه ی درس عربی برای کنکورادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای راهکار تست زنی دروس تخصصی کنکور 1401 چیست؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای شیوه پاسخ دادن به تست کنکور با پکیج آموزشی مشاوران برترادامه
نکات انگیزشی استاد مسعودی در ارتباط با درس فیزیک
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای روش مطالعه ی درس عربی برای کنکورادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای روش مطالعه ی درس عربی برای کنکورادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین.

بخش ترجمه، بخشی مهم در تست زنی

هنگام تست زنی کنکور درس عربی به یاد داشته باشید در این بخش باید توانسته باشید باشید به خوبی لغات را یادگرفته باشید. اگر بلد نیستید ایرادی ندارد از همین حالا در یادگیری آن شروع کنید.

شما فقط کافی است که تمام جملات کتاب درسی را با دقت بالا بخوانید و به خوبی آن را یاد بگیرید و همه لغاتی که در پایان کتاب هستند را باید بخوانید و آن را به خوبی درک کنید وقتی لغات را به خوبی فراگرفتید متن هر درس را برای خود ترجمه کنید.

البته این روش خواندن به این معنی نیست که بتوان سوالات کنکور را پاسخ داد بلکه شما برای پاسخ دادن بخش ترجمه ی عربی می تواند تمرینی برای شما باشد تا لغات را به خوبی فراگرفته باشید.

برای ترجمه ی کنکوری باید اطلاعات لازم درباره ی جمع یا مفرد، معرفه یا نکره، افعال، ضمایر( به ویژه ضمایر متصل جری) اسم هایی که دارای یک مضاف الیه و صفتی به طور همزمان به عنوان وابسته دارا هستند و … را داشته باشید زیرا در ترجمه بسیار مهم هستند که شما بهترین گزینه را انتخاب کنید.

روش مطالعه ی درس عربی برای کنکور
ادامه مطلب

علت اینکه به شما قواعد عربی را آموزش می دهند این است شما بتوانید با کمک آن متن را ترجمه کنید. برای اینکه بتوانید در ترجمه کردن موفق باشید می توانید پکیج استاد احمدی را تهیه کنید زیرا ایشان با آموزش دادن روش های نوین می تواند به شما روش هایی را برای تست زدن عربی به شما توضیح دهد همچنین بعد از تماشای تدریس ویدئوی ایشان باید تست بسیار بزنید زیرا تست خودش نوعی مرور و تمرین است و دستتان برای تست زدن بسیار سرعتی تر می شود.

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین.

بخش لغات، بخش مهم در تست زنی

دانش آموزان عزیز لازم است بدانید که بخش مفهوم لغات نیز در کنکور سراسری 1 سوال دارد و 4 درصد از سوالات عربی را تشکیل می‌دهد. اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر معنی لغات را به خوبی بدانید می‌توانید به وبی سوال این بخش را پاسخ دهید.

یکی از مولفه های مهم کنکور قطعا تست می باشد شما باید در خانه بسیار تست تمرین کنید ، پس تست زنی را فراموش نشود. لغات را همیشه مرور کنید مثلا موقع خواب در حد نیم ساعت لغات را بخوانید یا مرور کنید که مرور کردن باعث تمرین و تکرار می شود و این باعث می شود که لغات در ذهنتان جای بگیرد.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین.

 بخش متن و درک مطلب، بخش مهم در تست زنی

هنگام تست زنی کنکور درس عربی در بخش متن و درک مطلب می تواند برای آینده ی شما بسیار حیاتی باشد. اگر این بخش را به خوبی با روش های درست بخوانید می توانید رتبه ی بسیار مناسبی را کسب کنید زیرا از این بخش 4 سوال دارد که در صورت درست پاسخ دادن می توانید به یک تراز 16 درصدی  برسید و همین امر شما را نسبت به دیگر دانش آموزان به پیش می اندازد. برای بخش درک و مطلب باید به خوبی قواعد را بدانید زیرا به شما بسیار میتواند کمک کند.

مثلا یادگیری فعل، افعال، زمان می‌تواند در این بخش به کمک شما بیاید. زیرا ارتباط مستقیمی با تفهیم متن برای شما می تواند داشته باشد. هنگام تست زنی کنکور درس عربی اگر می‌خواهید به سوالات درک مطلب به درستی پاسخ دهید باید متن را با دقت بسیار زیادی مطالعه کنید.

تست زنی درس زبان انگلیسی دهم با اوج یادگیری
ادامه مطلب

همچنین یکی از موضوعات مهمی که در بالا گفته شده بود این بود که حتما تست بسیار بزنید تا با روش های سوال برداشتن کنکوری آشنا شوید. نکته ایی که بسیار حائز اهمیت است این است که در بخش درک مطلب همیشه تعدادی لغت جدید وجود دارد.

از بخش درک مطلب ۹ سوال در کنکور خواهد آمد، برای اینکه به تسلط بیشتری در این بخش داشته باشید باید با ممارست بالا در حل کردن تست ها در خانه بسیار وقت بگذارید. نکات طلائی هنگام تست زنی کنکور درس عربی

اگر چنانچه از خواندن درس عربی چیز زیادی آیدتان نشده است اصلا اشکالی ندارد زیرا شما با تهیه ی پکیج کنکور آسان است استاد احمدی می توانید به راحتی مسائل تستی را فرابگیرید بنابراین یکی از مهم ترین انتخاب های پیش روی شما خرید پکیج آموزش درس عربی برای کنکور شما می باشد.

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین.

بخش قواعد، بخش مهم در تست زنی

هنگام تست زنی کنکور درس عربی برای اینکه در این بخش به مهارت برسیم، باید بسیار تلاش کنیم مخصوصا در یادگیری قواعد که بخش هایی که در بالا نام بردیم همه به این بخش ربط پیدا می کنند درس عربی را باید به خوبیی همه ی قسمت هایش را خواند زیرا به صورت پیوسته به یکدیگر ربط پیدا می کنند.

در بخش قواعد هم مانند دیگر بخش هایی که گفتیم بسیار تست کار کنید در منزل و بسیار به سوالات توجه داشته باشید از تست هایی استفاده کنید که بسیار به سالات کنکور نزدیک هستند.

در صورت یادنگرفتن این بخش می توانید پکیج کنکور آسان است استاد احمدی را تهیه کنید.تا به خوبی بتوانید مطالب مورد نظر را بیاموزید و اصول تست زنی را یادبگیرید.

بخش قواعد در کنکور 5 سوال می آید که اگر شما عربی را به خوبی بخوانید شاید بتوانید 100 درصد بزنید، البته برای 100 زدن باید برنامه ریزی داشت و با کمک مشاورین بسیار خوب و معلمان بسیار کارکشته در ارتباط بود برای بهتر بودن بنابراین پیشنهاد ما به شما کنکور آسان است می باشد تا با کمک مشاورین رایگان و معلمان بسیار ویژه نظیر استاد احمدی بتوانید بهترین رتبه ی کنکور را کسب کنید.

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین. نکات طلائی هنگام تست زنی کنکور درس عربی

نتیجه گیری

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باید به آن بپردازید قطعا خوب تست زدن است، شما اگر بتوانید خوب تست زدن را بیاموزید قطعا بهترین نتیجه را از کنکور می توانید به دست بیاورید. قطعا با کمک اساتید خوب کنکور آسان است این کار میسر می شود. نکات طلائی هنگام تست زنی کنکور درس عربی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *