نکات مشاوره ای

قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی

قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی

قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی : دروس تخصصی بسیار مهم هستند و شما باید بتوانید این دروس را به خبوی بیاموزید و روش های تست زنی و دیگر روش های مهم در کنکور را باید بیاموزید. قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی

در نتیجه تنها با کمک دی وی دی های یادگیری آسان و اساتید محترم این اتفاق می افتد. با ما همراه باشید.

فیزیک

تست های درس فیزیک به واسطه داشتن فرمول های زیاد و مسائل سختی از آنها در کنکور طرح میشود جزء تست های زمان بر است .شما داوطلبان باید سعی کنید با استفاه از تکنیک های تست زنی زمان دار؛

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

حل تست های فرمول دار بپردازید.تمامی ضعف های خود را پیدا کنید و برای جبران آن بکوشید. آموزش درس فیزیک در یادگیری آسان توسط مهندس امیر مسعودی صورت می گیرد.

مهندس مسعودی دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری رشته فیزیک دانشگاه امیر کبیر، می باشند.

برای خرید دی وی دی های آموزشی می توانید به سایت یادگیری آسان مراجعه نمایید و یا از طریق اپلیکیشن اقدام نمایید. قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی

زیست

یکی از دروس مهم اختصاصی رشته ی تحربی زیست است. زیست پر از سوالات ریز و جزئیات بسیار است. که دانش آموزان رشته ی تجربی باید این درس را به صورت تحلیلی بخوانند.

آشنایی با منابع سوالات کنکوری انتشارات گیلنا
ادامه مطلب

درس زیست درسی نمره آور در کنکور است. زیرا دروس تخصصی شماست. سعی کنید برنامه ریزی کنید و هر سه زیست را بخوانید. و تست های زمان دار کار کنید و تست هایی که به سوالات کنکوری نزدیک هستند را کار کنید.قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی

همچنین لازم به ذکر است؛ درس زیست برای داوطلبان رشته تجربی دارای بالا ترین ضریب در میان دروس تخصصی است. پس درصد بالا در این درس برای افرادی که قصد قبولی در رشته های پزشکی و دندان پزشکی را دارند بسیار حائز اهمیت است .

دی وی دی های آموزشی و تست زنی درس زیست را می توانید از سایت یادگیری آسان بعد از ثبت سفارش دریافت کنید.

برای سفارش محصولات انتشارات گیلنا با شماره های سایت تماس بگیرین

ادبیات فارسی اختصاصی رشته ی انسانی

درس ادبیات فارسی به صورت اختصاصی در رشته ی علوم انسانی است. بنابراین یک دانش آموز رشته ی انسانی باید ادبیات را به خوبی بخواند. درس ادبیات از بخش زیادی برخوردار است تمامی کتاب پر از نکته است و باید همه ی موضوعات را بخوانید و توجه کنید درس ادبیات اختصاصی برای رشته ی انسانی در کنکور بسیار مهم است.

یکی از راه های مهم یاد گیری درس ادبیات این است که مطالب را به صورت جدا گانه بخوانید و دو یا چند بخش را همراه با هم نخوانید زیرا ذهتان تان درگیر یک موضوع می شود.

و باعث خستگی ذهنتان میشود اما می توانید مباحثی مانند املا و یا معنی را با هم مطالعه کنید. هر مبحثی را که می خوانید، یادتان باشد که حتما آن را خلاصه نویسی کنید.

برای مثال بعد از خواندن آرایه ها یا عروض و قافیه خلاصه ای از آن را برای خود بیان کنید و یا آن را بنویسید. تمامی مطالبی که می خوانید را، بعد مدتی مرور کنید.

این درس شاید کمی پیچیده به نظر بیاید ولی با کمک استاد احمدی حل شدنی است. ایشان روش های بسیار خوب و خلاقانه ایی برای یادگیری درس ادبیات به ما میگویند،

همچنین برای آموزش بیشتر میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری پکیج دروس تخصصی یادگیری آسان را سفارش دهید.قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

عربی  اختصاصی رشته ی انسانی

یکی دیگر از دروس اختصاصی رشته ی انسانی درس عربی است که هم در دروس عمومی این درس را دارند هم در دروس اختصاصی پس میتوان دریافت که این درس چقدر مهم و کلیدی در کنکور انسانی به شمار می رود.

قبولی در کنکور1401 در مدت کم با اساتید برتر یادگیری آسان
ادامه مطلب

عربی خیلی نکات ریز دارد باید سعی کنید نکات را به خوبی بیاموزید و آن را با توجه به اینکه منابعی نزدیک کنکور خریداری کرده اید تست بزنید و سعی در یادگیری آن داشته باشید.

درصورت داشتن ضعف در این درس می توانید با کمک استاد احمدی میتوانید ضعف های خود را در این درس پیدا کنید و برای جبران آن بکوشید. برای دریافت دی وی دی های آموزشی استاد احمدی به راحتی می توانید آن را در سایت یادگیری آسان دریافت نمایید.

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

فلسفه و منطق

فلسفه و منطق درس کاملا مفهومی است و که باید به خوبی بتوانید تحلیل کنید تا در این درس موفق شوید.قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی

برای موفق شدن در این درس باید بتوانید به خوبی از یک معلم کمک بگیرید و با کمک پکیج های آموزشی بتوانید به خوبی تحلیل کنید و تست بزنید.

سوالات تستی درس فلسفه بسیار سخت است اگر این درس را نخواندید بهتر است تستش را نزنید، اما خواندن این درس واقعا به شما خیلی کمک میکند اگر می خواهید در این رشته موفق باشید دی وی دی های یادگیری آسان را تهیه کنید از فلسفه 25 سوال در کنکور می آید.

شیمی

یکی دیگر از دروس رشته ی تجربی و ریاضی درس شیمی است، درس شیمی از دروس مهم و حیاتی رشته تجربی و ریاضی است. درس شیمی پر از نکات مهم و فرمول است که یکی از دروس محاسباتی محسوب می شود.

شما می توانید از یادگیری آسان کمک بگیرید تا بهتر مسائل شیمی را بفهمید. آموزش درس شیمی یادگیری آسان بر عهده استاد عارف ربیعیان است .عارف ربیعیان استاد بسیار زحمتکشی است که این دروس را با کمک رمز و هزاران روش تستی دیگر به راحتی  به ما آموزش می دهد.

 

استاد عارف ربیعیان با چند راهکار ساده به شما این درس کمی پیچیده را آموزش می دهد تا بهتر بتوانید آن را متوجه شوید. و در روز کنکور با آنچه که آموختید بتوانید تست بزنید.

استاد عارف ربیعیان نکات و اصول تست زنی را به شما به صورت نکته وار یادآور خواند شد. برای دریافت دی وی دی های آموزشی استاد عارف ربیعیان می توانید در سایت یادگیری آسان آن ها را پس از ثبت نام دریافت کنید.

 

نتیجه گیری

دروس تخصصی بسیار مهم هستند البته این بدان معنا نیست از دروس عمومی غافل شویم ولی در هر صورت می توان پی برد چقدر این دروس در آینده ی ما تاثیرگذار است.قیمت خرید پکیج های آموزشی دروس تخصصی

بنابراین علاوه بردرس خواندن و تست زدن باید بتوانیم از روش های اساتید خوب کنکور آسان است هم استفاده کنیم تا مهارت های خود را در یادگیر ی دروس افزایش دهیم. با یادگیری آسان همراه باشید.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *