نکات مشاوره ای

تست زنی دروس تخصصی با مشاوران برتر کنکور آسان است

تست زنی دروس تخصصی با مشاوران برتر کنکور آسان است

تست زنی دروس تخصصی با مشاوران برتر کنکور آسان است : تست زنی دروس تخصصی با مشاوران برتر کنکور آسان است می تواند روش های خوبی را برای تست زنی برای ما داشته باشد به توصیه ی مشاوران برتر کنکور آسان است بهتر است که شرایط اتاقتان را مانند کنکور کنید.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای از کی برای کنکور 1401 شروع کنیم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای قبولی در کنکور 1401 با تمرین تست زنیادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای قبولی در کنکور 1401 با راهکار های اصولی مشاوران برترادامه مطلب
نکاتی برای والدین کنکوری ها و وظیفه آن ها
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای شیوه ی تست زنی دینی با یادگیری آسانادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای از کی برای کنکور 1401 شروع کنیم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 

که اگر در اتاقتان کولر دارید کولر را خاموش کنید و لباس رسمی بپوشید، شاید در حوزه ی امتحانی کولر موجود نباشد، باید سختی را بکشید، پس در خانه کولر یا پنکه ی اتاقتان را خاموش کنید،

دختر ها مانتو و مقنعه و جوراب و شلوار بپوشند پسر ها هم بلوز مردونه و شلوار و جوراب بپوشند فکرکنید که در حوزه امتحانی نشسته اید، یک صندلی معمولی هم در اتاق داشته باشید.

برای سفارش محصولات انتشارات گیلنا با شماره های سایت تماس بگیرین

تست زنی دروس تخصصی

و زمان دهید و تست بزنید. و بعد از تست زدن آزمون را بررسی کنید و نکات را یادداشت کنید یه دفتر چه همراه خود داشته باشید و تست هایی را که اشتباه حل کرده اید را داخل آن با توضیحات و نکات یادداشت کنید.

برای تست زدن دروس تخصصی به روش مشاوران برتر کنکور آسان است اگر در هر درس که ضعف داشتید کمی زمان که گذشت دوباره آن تست ها را بعد از خوب مطالعه کردن؛ حل کنید.

روزی یکبار تست بزنید هر تست را که غلط زدید یا نزدید داخل دفتر چه بنویسید در این بخش متوجه میشوید که در کدام مبحث بیشترین ضعف را دارید و بعد میتوانید بیشتر برای درس بخوانید و در یادگیری آن بخش تلاش کنید.  تست ها را محاسبه کنید اگر کمتر از 40 درصد شد یعنی دوباره باید درس بخوانید،

شیوه ی تست زنی دینی با یادگیری آسان
ادامه مطلب

شما از یک درس  کمتر از 40 درصد بگیرید فاجعه است! شما از هر درس باید بالای 90 درصد بزنید. روزبه روز سعی کنید پیشرفت کنید، و نکاتی را بیاموزید.

مشاوران برتر کنکور آسان است توصیه میکنند که سؤالات دفترچه را بايد بترتيب پاسخ داد. شما نيز سعي کنيد که اين موضوع را در تمرين‌هاي تست انجام دهيد تا بعداً به صورت راحت‌تر بتوانيد به تست‌زني در کنکور مبادرت نماييد.

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

رشته ی علوم انسانی:

تست زنی درس ادبیات فارسی با مشاوران برتر کنکور آسان است

درس ادبیات فارسی بسیار شیرین و خواندن آن لذت بخش است. در کنکور انسانی هم در درس عمومی ادبیات دارند هم در درس اختصاصی. بنابراین یک دانش آموز رشته ی انسانی باید ادبیات را از بر باشد.

درس ادبیات از بخش زیادی برخوردار است تمامی کتاب پر از نکته است و باید همه ی موضوعات را بخوانید و توجه کنید درس ادبیات اختصاصی برای رشته ی انسانی در کنکور بسیار مهم است.

یکی از راه های مهم یاد گیری درس ادبیات این است که مطالب را به صورت جدا گانه بخوانید و دو یا چند بخش را همراه با هم نخوانید زیرا ذهتان تان درگیر یک موضوع می شود.

و باعث خستگی ذهنتان میشود اما می توانید مباحثی مانند املا و یا معنی را با هم مطالعه کنید. هر مبحثی را که می خوانید، یادتان باشد که حتما آن را خلاصه نویسی کنید.

برای مثال بعد از خواندن آرایه ها یا عروض و قافیه خلاصه ای از آن را برای خود بیان کنید و یا آن را بنویسید. تمامی مطالبی که می خوانید را، بعد مدتی مرور کنید.

این درس شاید کمی پیچیده به نظر بیاید ولی با کمک استاد احمدی حل شدنی است. ایشان روش های بسیار خوب و خلاقانه ایی برای یادگیری درس ادبیات به ما میگویند، همچنین برای آموزش بیشتر میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری پکیج دروس تخصصی مشاوران برتر کنکور آسان است را سفارش دهید.

تست زنی درس عربی  با مشاوران برتر کنکور آسان است

یکی دیگر از دروس اختصاصی رشته ی انسانی درس عربی است که هم در دروس عمومی این درس را دارند هم در دروس اختصاصی پس میتوان دریافت که این درس چقدر مهم و کلیدی در کنکور انسانی به شمار می رود.

روش درس خواندن برای کنکور فیزیک دوازدهم استاد مسعودی
ادامه مطلب

بنابراین با کمک استاد احمدی میتوانید ضعف های خود را در این درس پیدا کنید و برای جبران آن بکوشید. مشاوران برتر کنکور آسان است همیشه در کنار شماست.

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

رشته ی تجربی:

تست زنی فیزیک با مشاوران برتر کنکور آسان است

تست های درس فیزیک به واسطه داشتن فرمول های زیاد و مسائل سختی از آنها در کنکور طرح میشود جزء تست های زمان بر است .شما داوطلبان باید سعی کنید با استفاه از تکنیک های تست زنی زمان دار؛

حل تست های فرمول دار و سخت فیزیک کنکور را به حداقل برسانید، با مشاوران برتر کنکور آسان است نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین

تست زنی زیست با مشاوران برتر کنکور آسان است

زیست یکی از دروس مهم اختصاصی رشته ی تجربی است .دانش آموزان رشته ی تجربی اکثرا بخاطر درس زیست در این رشته ادامه تحصیل می دهند. درس زیست درسی شیرین است که بسیار در کنکور نمره آور هم می باشد.

همچنین لازم به ذکر است؛ درس زیست برای داوطلبان رشته تجربی دارای بالا ترین ضریب در میان دروس تخصصی است  پس درصد بالا در این درس برای افرادی که قصد قبولی در رشته های پزشکی و دندان پزشکی را دارند بسیار حائز اهمیت است .

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین

تست زنی شیمی با مشاوران برتر کنکور آسان است

یکی دیگر از دروس شیرین و خوشمزه ی رشته ی تجربی و البته ریاضی شیمی است، درس شیمی از دروس مهم و حیاتی رشته تجربی و ریاضی است. شیمی با کنکور آسان است که یادگیری اش آسان می شود.

شما می توانید از مشاوران برتر کنکور آسان است کمک بگیرید تا بهتر مسائل شیمی را بفهمید. آموزش درس شیمی مشاوران برتر کنکور آسان است بر عهده استاد عارف ربیعیان است .

عارف ربیعیان استاد خوب و عزیز و زحمتکش ما به راحتی با چند راهکار ساده به شما این درس کمی پیچیده را آموزش می دهد تا بهتر بتوانید آن را متوجه شوید. و در روز کنکور با آنچه که آموختید بتوانید تست بزنید. استاد عارف ربیعیان نکات و اصول تست زنی را به شما به صورت نکته وار یادآور خواند شد.

نتیجه گیری

تست زنی دروس تخصصی با مشاوران برتر کنکور آسان است می تواند بهترین پیشنهادات را برای تست زنی به شما ارائه دهد، تست زدن یکی از مولفه های اصلی قبولی در کنکور است.

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین

شماره های تماس :

09121967748

02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *