نکات مشاوره ای

اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا

اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا

اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا : قطعا میدانیم باید برای یادگیری تلاش کنیم و بسیار درس بخوانیم و درس دینی جز دروس مهم بخش عمومی سوالات کنکور شما محسوب می شود که اگر بتوانید خوب تست بزنید قطعا بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای پکیج‌های رایگان اوج یادگیریادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای پکیج‌های رایگان اوج یادگیریادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای تقویت حافظه با کنکور آسان استادامه مطلب
بهترین کتاب های تستی زنی دروس کدام اند؟
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای نمونه تدریس عربی نهم استاد احمدیادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای همه چیز در مورد کنکور 1402ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین

درس دینی شاید به ظاهر درس آسانی بیاید اما هرگز این جوری نیست زیرا شما باید روش های صحیح درس خواندن را بیاموزید به نکات مهم توجه کنید چرا که دینی پر از نکته است و باید بتوانید تمامی نکات را به خوبی بخوانید.

اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا به حقیقت میرسه زیرا می توانید روش های تست زنی از استاد احمدی عزیز بیاموزید. اوج یادگیری دینی برای شما می تواند بهترین ها را به ارمغان بیاورد.

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین.اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا

تست زنی

برای کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی توصیه می شود از تکنیک ضربدر و منها برای مدیریت زمان و کاهش خطاها استفاده کنید. در کنکور ، همه داوطلبان نمی توانند به تمام سوالات پاسخ دهند.

سوالات کنکور به سه دسته آسان ، سوال دشوار تقسیم می شوند. دانش آموزان موظفند سطح سوالات را با خواندن سوالات جلسه کنکور و انجام تکنیک ضربدر و منها، خود تعیین کنند.

سوالاتی که ساده هستند و با خواندن یکبار قابل حل هستند ، قابل بررسی هستنددر پایان بازگردید و زمان بیشتری را با آنها سپری کنید. برای سوالاتی که ممکن است بعد از خواندن به آنها پاسخ داده نشود، بهتر است در کنار آن علامت منفی قرار دهید تا به حل آن کمک کند.

پکیج نمونه تدریس دین و زندگی استاد احمدی با انتشارات گیلنا
ادامه مطلب

تکنیک دیگری که قابل تامل است تکنیک  زمان نقصانی است که با استفاده از تکنیک زمان نقصانی وقت بیشتری صرف کنید، از اشتباهات و استرس شما در جلسه کنکور می کاهد.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین.اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا

روش تست زنی

تکنیک زمان نقصانی یکی از تکنیک های مدیریت زمان است که تکنیک ضرب منها را تکمیل می کد. در پایان کار مقداری از وقت خود را به هر درس اختصاص دهید.

برای صرفه جویی در وقت مدیریت زمان و اتلاف وقت مسئله بسیار مهمی است. زمان اتمام هر درس را در بالای صفحه امتحان بنویسید. زمانهای بسته شدن را چند دقیقه کمتر از زمان قانونی در نظر بگیرید.

به همین دلیل است که ما این فناوری را “زمان های نقصانی” می نامیم. از این گذشته، شما برای سوالات وقت گیر حدود 15 دقیقه و دروس خصوصی بیش از 30 دقیقه وقت دارید.

گاهی بین سوالات شک برای به وجود می آید که دسته اول داوطلبانی که اطلاع کافی در مورد موضوع سوال ندارند اما با خواندن صورت سوال بین دو گزینه از چهار گزینه شک می کند.

ودسته دوم شک به دلیل وسواس مطالعاتی بین دو یا چند گزینه به وجود می آید که با بررسی علل به وجود آمدن آن می شود تا حد زیادی این دسته از شک را مدیریت کرد.

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

چگونه درس بخوانیم و تست بزنیم؟

درس دین در کنکور یکی از دروس عمومی است که ضریب 3 دارد. این درس برای کنکور شما دارای 25 سوال در سوالات عمومی است. شما باید خیلی دقیق به سوالات پاسخ دهید.اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا

آنچه هنگام مطالعه دین برای کنکور ریاضی یا حتی تجربی بسیار مهم است متن کتاب و بالاتر از همه آیات کتاب است. زیرا 70 تا 80 درصد امتحانات دروس دین و زندگی مستقیماً به 250 تا 260 بیت کتاب یا معنای آنها مربوط می شود.

روش مناسب در مطالعه دینی حفظ کلمات کلیدی هر آیه برای حفظ آیات بود برای تسلط بر متن درس ، خواندن چندین بار درس ضروری است. متن کتاب را یک بار بخوانید و سپس به نکات مهم اشاره کند و درس را بازخوانی و مرور کنید.

نمونه تدریس عربی نهم استاد احمدی
ادامه مطلب

دوم ، مطالعه درس دین بسیار دشوار است و در دوره های بعدی آسان تر می شود. برای مطالعه کنکور دین علوم انسانی ابتدا آیات مربوط به درس دین و زندگی را از کتاب درسی بخوانید و متن درس را مرور کنید و تجزیه و تحلیل کرده ام و البته که تجزیه و تحلیل دقیق تست ها یکی از مهمترین عوامل مطالعه کنکور از نظر دینی است. شما درس را نباید حفظ کنید بلکه باید بفهمید.

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

ابتدا روزنامه وار بخوانید:

ابتدا دروس عمومی را باید به صورت چشمی نگاهی کنید یعنی در ابتدا باید به تیتر ها توجه کنید یعنی قبل از وارد شدن به مباحث باید تیتر را خوب متوجه شوید، که ذهن شما برای فهمیدن مطالب آشنا شود.

همچنین پاورقی ها و نکات دیگری که در کتاب نوشته شده است و موقع امتحانات کلاسی نمی خواندین، موقع کنکور باید به آن توجه کنید و خوب بخوانید. در کنکور هیچ وقت نیمتوان گفت ار فلان قسمت سوال نمی آید یا فلان قسمت کتاب را حذف میکنم. شما باید تمامی قسمت ها را به خوبی با طمانینه بخوانید.اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا

برای سفارش محصولات انتشارات گیلنا با شماره های سایت تماس بگیرین

مطالعه ی عمیق مطالب کتاب همراه آیات و نکات:

بعد از اینکه که کل درسی که مشخص کرده بودید را به صورت روزنامه وار خواندید این بار به صورت عمیق خوانی باید عمل کنید و مطلب درس را بخوانید. در بخش باید مطالب وارد حافظه ی بلند مدت شما شود.

شما وقتی یک بار به صورت سطحی و روزنامه وار کتاب را خواندید در این زمان به راحتی مطالب وارد ذهن شما میشود.

سعی کنید بین خواندنتان مکث نکنید یا ذهنتان را به جاهای دیگر پرت نکنید باید محیطی آرام و بدون داشتن وسائل خاصی را برای درس خواندن انتخاب کنید، اگر تند خوان باشید بهتر میتوانید در وقت صرفه جویی کنید و سریع تر یادمیگیرید.

نتیجه گیری

درس دینی یکی از مهم ترین دروس شما محسوب می شود باید بسیار برای خواندن آن تلاش کنید و سعی در یادگیری و آشنایی با تیپ سوالات و تست ها داشته باشید..حتما در وهله ی اول آیات را به خوبی بخوانید.

پس از خواندن آیات و مطالب هر بخش از کتاب و آشنایی و خلاصه برداری آن ها برای تسلط به نکات مهم آیات و کلمات کلیدی هر آیه بهتر بتوانید آن ها را بخاطر بسپارید و راحت تر به تست ها پاسخ دهید.

درک و فهم معانی و نکات کلیدی آن ها برای پاسخ دادن به تست ها بسیار ضروری تر از حفظ آیات می باشد پس در خصوص آیات درک و فهم آن ها ضرورت بیشتری دارد که نمیتوان به آن توجه نکرد.

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *