نکات مشاوره ای

تست زنی درس زبان انگلیسی دهم با اوج یادگیری

تست زنی درس زبان انگلیسی دهم

تست زنی درس زبان انگلیسی دهم با اوج یادگیری : بسیاری از دانش آموزان فکر میکنند با حفظ کردن لغات میتوانند در کنکور موفق شوند اما این خودش نکته ایی دارد و آن هم این است که شما باید لغات را درک کنید  همانطور که گفته شد برای یاد گیری بهتر میتوانید برای هر لغت مثال بزنید.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای صفر تا صد کنکور 1402ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای کنکور 1401 برنامه ریزی اساتید برترادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای راه های اصولی درس خواندنادامه مطلب
زمان استراحت کنکوری
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای زمان استراحت کنکوریادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای از کی برای کنکور 1401 شروع کنیم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 

مترادف و متضاد های هر لغت را همراه با ان یاد بگیرید. همچنین میتوانید از فلش کارت ها برای یاد گیری بهتر استفاده کنید.
از جعبه لایتنر استفاده کنید.

برای سفارش محصولات انتشارات گیلنا با شماره های سایت تماس بگیرین

میتوانید به جای اینکه لغات انگلیسی دهم را به فارسی ترجمه کنید، شکل آنها را در ذهن خود تجسم کنید. پیشوند ها و پسوند های لغات را به خاطر بسپارید زیرا اگر به لغات انگلیسی پسوند و پیشوند اضافه کنیم انها معنای جدیدی میگیرند.

برای یادگیری گرامر کافیست آنها را بخوانید و تمریناتی مرتبط با آنها را حل کنید. بر روی قسمت هایی که یاد گیری انها برایتان دشوار است تمرکز کنید و تمرینات بیشتری در رابطه با آن قسمت حل کنید.

یادگیری هرچیزی نیاز به تمرین وممارست دارد تست به شما کمک میکند که تمارینتان را مرور کنید و اگر اشتباهی داشتید آن را اصلاح کنید

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

چرا درس زبان انگلیسی را نمی توانم یاد بگیرم؟

پس برای یادگیری زبان اول تلاش دوم تلاش و سومم تلاش. با هر بار تلاش برای یادگیری شما نکات جدیدتری می آموزیدو زبان انگلیسی دهم برای دروس دبیرستان شما پایه می باشد باید خوب آن را فرا بگیرید و تست ها و تیپ سوالات را به خوبی بشناسید.زبان انگلیسی بیگانه است معلوم است که باید برای آن وقت بگذارید و خوب بخوانید،

مطالعه زبان انگلیسی با اوج یادگیری
ادامه مطلب

گرامر های هر درس را بخوانید و آنها را به طور خلاصه وار برای خود توضیح دهید. با خواندن نمیتوانید گرامر را یاد بگیرید. باید برای یادگیری گرامر تمرینات زیادی را حل کنید.

همچنین گاهی دیدن فیلم هایی با زبان خارجی و زیرنویس خارجی بسیار به شما کمک میکند. البته شاید در زمان کنکور خیلی وقت دیدن فیلم را نداشته باشید.

اما این هم راهکاری برای آموزش است. در ادامه بعد از خواندن دروس شما میتوانید شروع به تست زدن کنید. ساعتی را به تست زنی خود اختصاص دهید و هر بار اندکی زمان تست زنی خود را کاهش دهید تا به زمان کم عادت کنید.

در هنگام تست زدن صورت سوالها را با دقت بخوانید. و سعی کنید در ابتدا سوالات آسان تر را حل کنید ووقتتان را با سوالات سخت نگیرید و بعد از تست زدن اشکالاتتان را پیدا کنید و نکات را یادداشت کنید این روش تمرینی بسیاردر ذهن شما جای میگیرد و بهتر میتواند شما را به نتیجه برساند بنابراین حواستان را جمع کنید کنکور همیشه با نکته سروکار دارد یعنی شما برای خواندن هر درس مخصوصا زبان باید به نکات آن توجه کنید.  برای مرور شما تنها کافی است روزی نیم ساعت تا 1ساعت درس بخوانید.

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

روش مطالعه درس زبان انگلیسی دهم با اوج یادگیری:

همانطور که گفته شد بهترین روش در ابتدا در یادگیری زبان، تسلط داشتن روی متن و خواندن سریع و مفهومی آن است. همچنین گام دوم یادگیری گرامر است. بهترین کار خواندن متون انگلیسی است.

زیرا در حین مطالعه متن باید به تمام ضمایر، زمان ها، ارتباط جملات با هم، علائم نشانه گذاری و کلمات ربط توجه فراوانی داشته باشید. متاسفانه بسیاری از دانش آموزان توجه زیادی به دروس عمومی ندارند و از خواندن این دروس غافل میشوند.

اما دروس عمومی بسیار نمره آور و خوب است که می توانند در نتیجه کنکور شما تاثیر بسیاری بگذارند. اساتید برنامه اوج یاد گیری به شما کمک می کنند تا در کنکور امسال با وجود شرایطی که اکنون داریم این دروس را به خوبی یادبگیرید و به نکات آن توجه کنید.

کنکور 1401 برنامه ریزی اساتید برتر
ادامه مطلب

استاد دانش زاده مدرس درس زبان انگلیسی است که با روش های خوب و بسیار جذاب سعی میکند مطالب بسیار برای دانش آموزان قابل فهم و آسان باشد میتوانید روش تست زنی زبان انگلیسی را از این استاد فعال بیاموزید.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین

روش تست زدن زبان انگلیسی

تست زنی درس زبان انگلیسی دهم را با اوج یادگیری بیاموزید. تست زنی در درس زبان انگلیسی نیازمند تمرین و تکرار فراوان و همچنین آشنایی با تکنیک های تست زنی زبان است .

مجموعه کنکور آسان است با ارائه ی مجموعه های آموزشی، تست زنی و جمع بندی دردرس زبان تمامی نیازهای شما را در قالب بسته های آموزشی جامع برطرف نموده است.

بنابراین شما داشن آموزان دیگر غصه ی تست زنی و اصول یادگیری و دیگر تکنیک ها را نخواهید داشت. زیرا شما با کمک اساتید اوج یادگیری موفق خواهید شد.

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین

از جمله این اساتید امیر داشن زاده هستند که  به روز ترین تکنیک های پاسخگویی به سوالات زبان را به شما دانش آموزان ارائه داده است. برای تست زدن زبان انگلیسی بیش از هر چیز بهتر است به سراغ لغات زبان بروید و در زمینه ی یادگیری لغات اقدام نمایید.

چرا که اساسا در بخش های ریدینگ، کلوز تست، واژگان و حتی گرامر دانستن معنی لغات حرف اول را می زند. شما برای پاسخگویی به سوالات گرامر نیز بایستی معنای جملات یا در واقع معنای واژگان را به درستی تشخصی دهید.

برای تست زنی زبان انگلیسی در بخش درک مطلب به طور عمده با متونی مواجه می شوید که تا پیش از این با آن برخورد نداشته اید. در این بخش بایستی هم در زمینه گرامر و هم در زمینه واژگان تسلط بالایی داشته باشید.

هرچه تست های بیشتری از ریدینگ بررسی کرده باشید طبیعتا سرعت عمل بالاتری در پاسخگویی به سوالات آن درکنکور خواهید داشت.دامنه لغات شما بایستی وسیع باشد.

توقع نداشته باشید واژگانی که در کنکور مطرح می شوند فقط از دل کتاب درسی شما باشند. این واژگان می توانند از خارج از کتاب درسی مطرح شوند.

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

نتیجه گیری

برای دروس عمومی به خوبی باید وقت بگذارید و به نکات مهم توجه کنید درس زبان انگلیسی را با کمک اوج یادگیری میتوانید فرا بگیرید که میتوانید از اساتید بسیار خوب و که تکنیک های فراوانی را برای یادگیری ما در نظر دارند استفاده سازید.درس زبان را با برنامه ریزی بخوانید و شیوه ی درست تست زدن درس زبان را با کمک اساتید ما بیاموزید.

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین

شماره های تماس :

09121967748
02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *