نکات مشاوره ای

اوج یادگیری عربی با کنکور آسان است

اوج یادگیری عربی با کنکور آسان است

اوج یادگیری عربی با کنکور آسان است :یکی از دروس عمومی مهم که بسیار در آینده ی کنکور دانش آموزان تاثیرگذار است درس عربی است.

 

درس عربی برای دانش آموزان بسیار خسته کننده است و خیلی از دانش آموزان از خواندن آن سرباز میزنند. اما توصیه ی ما این است که هیچ کدام از دروس را کنار نگذارید و خوب نکات آن را بخوانید و یادداشت کنید.

برای سفارش محصولات انتشارات گیلنا با شماره های سایت تماس بگیرین

درس عربی به بخش های مختلفی تقسیم میشود:

1_ قواعد2_متون3_ لغات4_ کارگاه ترجمه و تعریب

شما در بخش قواعد میتوانید نوع ساختار جملات را یادبگیرید همچنین حرکت گذاری و نحوه ی به کار بردن افعال در موقعیت های مختلف به کار ببرید.

در بخش لغات هم که در صفحات آخر کتاب درسی تان آمده است و آن ها را با تکرار و تمرین فرا میگیرید.کارگاه ترجمه و تعریب هم شما به تبدیل جملات از زبان فارسی به عربی یا عربی به فارسی میپردازید.

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

بخش ترجمه

هنگام تست زنی کنکور درس عربی به یاد داشته باشید در این بخش باید توانسته باشید باشید به خوبی لغات را یادگرفته باشید. اگر بلد نیستید ایرادی ندارد از همین حالا در یادگیری آن شروع کنید.

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

شما فقط کافی است که تمام جملات کتاب درسی را با دقت بالا بخوانید و به خوبی آن را یاد بگیرید و همه لغاتی که در پایان کتاب هستند را باید بخوانید و آن را به خوبی درک کنید وقتی لغات را به خوبی فراگرفتید متن هر درس را برای خود ترجمه کنید.

ارتباط با استاد احمدی
ادامه مطلب

البته این روش خواندن به این معنی نیست که بتوان سوالات کنکور را پاسخ داد بلکه شما برای پاسخ دادن بخش ترجمه ی عربی می تواند تمرینی برای شما باشد تا لغات را به خوبی فراگرفته باشید.

برای ترجمه ی کنکوری باید اطلاعات لازم درباره ی جمع یا مفرد، معرفه یا نکره، افعال، ضمایر( به ویژه ضمایر متصل جری) اسم هایی که دارای یک مضاف الیه و صفتی به طور همزمان به عنوان وابسته دارا هستند و … را داشته باشید زیرا در ترجمه بسیار مهم هستند که شما بهترین گزینه را انتخاب کنید.

علت اینکه به شما قواعد عربی را آموزش می دهند این است شما بتوانید با کمک آن متن را ترجمه کنید. برای اینکه بتوانید در ترجمه کردن موفق باشید. اما اگر هنوز سردرگم هستید پیشنهاد ما به شما اوج یادگیری عربی با کنکور آسان است.

 بخش لغات

دانش آموزان عزیز لازم است بدانید که بخش مفهوم لغات نیز در کنکور سراسری 1 سوال دارد و 4 درصد از سوالات عربی را تشکیل می‌دهد. اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر معنی لغات را به خوبی بدانید می‌توانید به سوال این بخش را پاسخ دهید.

یکی از مولفه های مهم کنکور قطعا تست می باشد شما باید در خانه بسیار تست تمرین کنید ، پس تست زنی را فراموش نشود.

لغات را همیشه مرور کنید مثلا موقع خواب در حد نیم ساعت لغات را بخوانید یا مرور کنید که مرور کردن باعث تمرین و تکرار می شود و این باعث می شود که لغات در ذهنتان جای بگیرد.

با اوج یادگیری عربی با کنکور آسان است می توانید درس های خود را جبران کنید.

نکات طلایی برای موفقیت در کنکور سراسری
ادامه مطلب

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

 بخش متن و درک مطلب

هنگام تست زنی کنکور درس عربی در بخش متن و درک مطلب می تواند برای آینده ی شما بسیار حیاتی باشد. اگر این بخش را به خوبی با روش های درست بخوانید می توانید رتبه ی بسیار مناسبی را کسب کنید زیرا از این بخش 4 سوال دارد که در صورت درست پاسخ دادن می توانید به یک تراز 16 درصدی  برسید و همین امر شما را نسبت به دیگر دانش آموزان به پیش می اندازد.

برای بخش درک و مطلب باید به خوبی قواعد را بدانید زیرا به شما بسیار میتواند کمک کند. مثلا یادگیری فعل، افعال، زمان می‌تواند در این بخش به کمک شما بیاید.

زیرا ارتباط مستقیمی با تفهیم متن برای شما می تواند داشته باشد. هنگام تست زنی کنکور درس عربی اگر می‌خواهید به سوالات درک مطلب به درستی پاسخ دهید باید متن را با دقت بسیار زیادی مطالعه کنید.

همچنین یکی از موضوعات مهمی که در بالا گفته شده بود این بود که حتما تست بسیار بزنید تا با روش های سوال برداشتن کنکوری آشنا شوید. اصلا اشکالی ندارد با اوج یادگیری عربی با کنکور آسان است می تونید درس های خود را جبران کنید.

بخش قواعد

هنگام تست زنی کنکور درس عربی برای اینکه در این بخش به مهارت برسیم، باید بسیار تلاش کنیم مخصوصا در یادگیری قواعد که بخش هایی که در بالا نام بردیم همه به این بخش ربط پیدا می کنند درس عربی را باید به خوبی همه ی قسمت هایش را خواند زیرا به صورت پیوسته به یکدیگر ربط پیدا می کنند.

تست زنی دروس عمومی با روش اساتید برتر
ادامه مطلب

در بخش قواعد هم مانند دیگر بخش هایی که گفتیم بسیار تست کار کنید در منزل و بسیار به سوالات توجه داشته باشید از تست هایی استفاده کنید که بسیار به سوالات کنکور نزدیک هستند.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین

در صورت یادنگرفتن این بخش می توانید پکیج کنکور آسان است استاد احمدی را تهیه کنید.تا به خوبی بتوانید مطالب مورد نظر را بیاموزید و اصول تست زنی را یادبگیرید. با اوج یادگیری عربی با کنکور آسان است می تونید درس های خود را جبران کنید

بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید

  1. بخش ترجمه و مفاهیم: ۱۰ سوال
  2. بخش مفهوم لغات: ۱ سوال
  3. بخش متن و درک مطلب: ۴ سوال
  4. بخش تحلیل صرفی: ۳ سوال
  5. بخش حرکت گذاری: ۱ سوال
  6. بخش قواعد: ۵ سوال

نتیجه گیری

یکی از دروس مهم عمومی درس عربی است که با ضریب بالای خود می تواند بسیار در کنکور تاثیر بگذارد این درس را استاد احمدی به شما تدریس خواهند کرد که با تدریس ایشان بسیار مجذوب خواهید شد.

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین

علاوه بر این ها می توانید نکات تست زنی را بیاموزید و بهترین رتبه را در کنکور به دست بیاورید. درس عربی اختصاصی رشته ی انسانی را هم این استاد بزرگ و ارجمند با شما کار خواهند کرد و نکات مهمی را که باید در روز کنکور بیاموزید را به شما توضیح خواهند داد.

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین

بنابراین برای بهتر شدن با ما همراه باشید. شماره تماس:09121967648

02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *