نکات مشاوره ای

مشاوره آنلاین و برنامه ریزی کنکور 1401

مشاوره آنلاین و برنامه ریزی کنکور 1401

مشاوره آنلاین و برنامه ریزی کنکور 1401 : یادگیری آسان همیشه به فکر شما عزیزان دانش آموزی که قرار است ایران ساز باشید، می باشد. یادگیری آسان برای کنکور شما برنامه هایی دارد از قبیل مشاوره آنلاین و برنامه ریزی 1401 که میتواند بسیار راه گشا و خوب باشد.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای چرا بعضی ها هیچوقت موفق نمیشوند؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای برنامه ریزی تابستانی مطالعه کنکوریادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای نکات مهم زبان انگلیسی با انتشارات گیلناادامه مطلب
پکیج آموزشی درس ریاضی شامل چه مواردی است؟
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای شیوه پاسخ دادن به تست کنکور با پکیج آموزشی مشاوران برترادامه

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای چرا بعضی ها هیچوقت موفق نمیشوند؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 

بنابراین میتوانید مشاوره آنلاین و برنامه ریزی کنکور 1401 را از یادگیری آسان دریافت کنید. برای کنکور باید طبق برنامه ایی خاص و درست مطابق توانایی های خود برای خود داشته باشید.

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

در واقع توانایی هر فرد برای درس خواندن با دیگران فرق میکند و باید برنامه درسی مطابق توانایی های دانش آموز باشد یادگیری آسان می تواند با کمک معلمان و مشاوران خوبی که دارد به شما توصیه هایی در این زمینه داشته باشد و روش هایی در برنامه ریزی به شما آموزش دهد که سطح توانایی های خود را بدانید.

برای سفارش محصولات انتشارات گیلنا با شماره های سایت تماس بگیرین

مشاوره آنلاین و برنامه ریزی

بسیاری از افراد در طول تاریخ به اهداف بزرگی دست یافته اند و برای رسیدن به هدف خود تلاش کرده اند. اما تلاش و دستیابی به هدف با برنامه ریزی امکان پذیر است.

هیچ کس در دنیا بدون برنامه ریزی موفق نمی شود. هدف از کنکور را بدانید ما برای برنامه ریزی به دو نوع هدف نیاز داریم ، اولین هدفی که باید بدانید هدف شما از شرکت در کنکور چیست؟

برنامه ریزی تابستانی مطالعه کنکوری
ادامه مطلب

دومین هدف می خواهید در چه منطقه ای به دانشگاه بروید، دانستن هدف شما به شما کمک زیادی می کند برنامه ریزی دارای اصول اساسی است، بنابراین ابتدا هدف خود را مشخص کنید،

به عنوان مثال شخصی که می خواهد پزشکی یا دندانپزشکی بخواند، به یک برنامه قدرت بالاتر نیاز دارد، یا به عنوان مثال دانشجویی که داروسازی دارد باید توجه ویژه ای به منطقه داشته باشد.

هر روز کمی وقت بگذارید، در مورد رشته ها تحقیق کنید و آنها را با علایق خود مقایسه کنید، هدف کلی خود را انتخاب کنید و ادامه دهید.داوطلبان عزیز، همانطور که می دانید،

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

برای موفقیت در قبولی در کنکور سراسری 1400، علاوه بر منابع کنکور و ساعت مطالعه و تمرین، باید بیاموزید که چگونه بهترین آزمون ورودی 1400 داشته باشید برای برنامه ریزی کنکوری توصیه ی ما این است به یادگیری آسان بپیوندید زیرا یادگیری آسان میتواند بهترین روش های تست زنی، برنامه ریزی و آموزشی را به شما آموزش دهد.

با کمک مشاوره آنلاین می توانید به خوبی اطلاعات لازم درباره ی کنکور را بدست بیاورید، اطلاعاتی که تاکنون در مدرسه درباره ی آن با شما صحبتی نکرده اند بنابراین این وظیفه ی خطیر را مشاوران یادگیری آسان برعهده گرفته اند که میتواند به نفع شما دانش آموزان عزیز باشد.

چرا برنامه ریزی کنیم؟

با توجه به اهمیت زیاد موضوع و تأثیر کنکور بر هدف داوطلب، باید با جزئیات بیشتری مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. برنامه ریزی فرآیند تفکر درباره فعالیت ها برای رسیدن به هدف مورد نظر است.

برنامه ریزی صحیح اولین و مهمترین فعالیتی است که باید حاصل شود و نتیجه آن مطلوب است. با برنامه ریزی مناسب ، زمان کافی برای انجام فعالیتهای مختلف را خواهیم داشت و بر این اساس ، از اتلاف وقت و انرژی خود جلوگیری خواهید کرد.

یک برنامه زمانی به دانش آموزان اعتماد به نفس می دهد و آنها را از نظر ذهنی نمی ترساند که ادامه دهند. نادیده گرفتن برنامه منجر به غفلت در انجام تکالیف و انباشه شدن دروس می شود.

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

این فعالیت ها می توانند طولانی مدت، میان مدت و بلند مدت باشند. شما قطعا نیاز به برنامه ریزی درست دارید. برای برنامه ریزی برخی از این موارد به شرح زیر است:

_1هدف تعیین کنید، راهی برای دستیابی به آن پیدا کنید و بسازید.

شیوه ی تست زنی درس فیزیک از نظر کنکور آسان است
ادامه مطلب

2_ تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید.

3_ روند تفکر قبل از عمل.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین

اصول برنامه ریزی

یکی از مهمترین عوامل در رسیدن به اهداف شما برنامه ریزی اصولی است. برنامه ریزی مناسب شما را به سمت کسب رتبه و قبولی در دانشگاه های برتر سوق می دهد. در زیر مشخصات برنامه ریزی معنی دار آورده شده است.

این برنامه باید انعطاف پذیر و قابل اجرا باشد و وقت آزاد باید در برنامه گنجانده شود تا دانش آموز بتواند زمان از دست رفته را جبران کند.

این برنامه باید مطابق با روحیه شخصی دانش آموز باشد و دانش آموز از مقایسه خود با دیگران خودداری کند. و از برنامه های دیگران کپی نکنید. هنگامی که می توان برنامه ریزی را کاملاً صحیح و مبتنی بر اصول دانست،

درصورت رعایت پیش شرط ها به عنوان مثال، می توان گفت که تابع یکی از سوالات ریاضی است که به طور مکرر در کنکور سراسری تکرار می شود.

سوم ریاضیات تجربی یازدهم و مربوط به عملکرد فصل اول ریاضیات تجربی دوازدهم است و فقط یک مشاور حرفه ای و اصولی می داند که این موضوعات باید با هم و به ترتیب صحیح مطالعه شود و اطلاعات کافی در مورد آنها دارد از عملکرد معادله را وارد برنامه کنید.

همانطور که می خوانید، برنامه ریزی کارآمد و اصولی نکات ظریف و مهمی دارد که فقط یک متخصص با توجه به همه این ابعاد می تواند برای شما انجام دهد. یک مشاور خوب می تواند روند صحیح و اصولی مطالعه دوره های معدن را دنبال کند. لطفاً هدف خود را مشخص کنید.

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین

نتیجه گیری:

مشاوره به دانش آموزان کمک می کند تا ویژگی ها و استعدادهای خود را بهتر بشناسند و به مشکلات پیرامون خود توجه بیشتری نشان دهند. بسیاری از خانواده ها فرزندان خود را مجبور به انتخاب رشته ایی می کنند.  از دیدگاه یک مشاور این اصلا درست نیست.

این ها موضوعاتی که ممکن است برای آنها ناچیز به نظر برسد یا اصلاً متوجه نشده باشند. تحصیلات در رشته های مختلف در برخی از موارد با کمبودهایی در عملکرد دانش آموزان ظاهر می شود،

این موارد شناسایی شده و راه حل هایی برای رفع کمبودها ارائه می شود. از آنجایی که دانش آموزان دبیرستانی تجربه انجام این کار را ندارند،

در این برهه مهم در زندگی خود، برای کمک گرفتن از یک مشاور آموزش دیده و با تجربه لازم است که میزان موفقیت آنها افزایش یابد. کنکور 1401 را با آسان یادگیری به ثمر برسانید.

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین

ارتباط مستقیم با رسول فراهانی

شماره تماس 09121967648

02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *