نکات مشاوره ای

5 فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

5 فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

5 فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد چیست؟ در کنار کنکورتان میتوانید کمی فیلم هم تماشا کنید و از دیدن آن ها بسیار لذت ببرید و در کنارش هم چیزی بیاموزید. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,000,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,136,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

6,936,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

6,968,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,356,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای نکات مهم در جلسه ی کنکور با کنکور آسان استادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,104,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای خرید پکیج های تخصصی کنکور 1401ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

3,488,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,488,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای اساتید برتر دروس عمومی کنکور آسان استادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,036,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای پکیج کامل آموزش تست زنی دروس عمومی و تخصصی با اوج

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,052,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای کنکوری عزیز با این روش ها زندگیتو کنکوری کنادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,136,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

1,892,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

میتوانید از سایت های داخلی این فیلم های خوب را به دوبله ی فارسی دانلود کنید و تماشا کنید. در ادامه باما همراه باشید تا به معرفی چند فیلم تاثیرگذار و خوب بپردازیم و درباره ی آن گفت و گویی کنیم.

1_ انیمیشن soul

بررسی انیمیشن Soul را با واضح‌ترین ویژگی مثبت آن یعنی آرت‌استایل و کیفیت ساخت انیمیشن شروع می‌کنیم. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

برای قبولی کنکور 1401 به چه نکاتی توجه کنیم
ادامه مطلب

پیکسار همیشه در زمان خود در این بخش پیشرو بوده و انیمیشن‌هایی با کیفیت بصری بالا را تولید کرده است و انیمیشن روح نیز از این قاعده مستثنا نیست. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

به هر گوشه از Soul که نگاهی بیندازید، بیشتر کیفیت ساخت آن را تحسین می‌کنید. جزئیات طراحی کاراکترها و به خصوص محیط، به طرز سرسام‌آوری زیاد است.

در همان ابتدای فیلم اگر به تخته سیاهی که پشت سر جو قرار دارد توجه کنید، حتی رد گچ‌هایی که از روی تخته پاک شده‌اند را نیز مشاهده می‌کنید.

بافت لباس کاراکترها به دقت طراحی شده، برگ درختان در طبیعی‌ترین حالت ممکن است و صورت کاراکتر‌ها علی‌رغم داشتن نسبت‌های کارتونی نامتعارف، هر کدام هویت خاص خود را داراست و وضعیت درونی شخصیت‌ها را به بهترین شکل ممکن منعکس می‌کند.

نورپردازی انیمیشن Soul واقعا چشم‌نواز است. سکانسی که جو هنگام نواختن پیانو در وجود خود غرق می‌شود و هاله‌ای بنفش‌رنگ اطراف او را فرا می‌گیرد، یا سکانس‌هایی که کاراکترها در محیط حرکت می‌کنند و تغییر نور محیط روی بدن آن‌ها را مشاهده می‌کنیم، واقعا حیرت‌انگیزند.

ویژگی انیمیشن soul

مهم‌ترین ویژگی بصری انیمیشن Soul وجود دو آرت‌استایل کاملا متفاوت در آن است. اولی آرت‌استایل دنیای زندگان و دومی آرت‌استایل دنیای روح‌ها. دنیای زندگان همان آرت‌استایلی را دارد که جزئیات و نورپردازی آن را توصیف کردیم.

دنیای روح‌ها شاید جزئیات بسیار یا نورپردازی خاصی نداشته باشد، اما فضایی فانتزی را به نمایش می‌گذارد که مانند قدم‌ گذاشتن در عجیب‌ترین خواب‌هایمان است و ما را به یاد انیمیشن قبلی این کارگردان یعنی Inside Out می‌اندازد.

دنیای روح‌ها دنیایی است که سازندگان در ساخت آن حسابی خوش‌گذرانی کرده‌اند و تمام‌ ایده‌های عجیب و غریب خود را در آن جا داده‌اند.

اما اوج قدرت پیکسار در طراحی بصری، هنگامی است که این دو دنیا با هم ترکیب می‌شوند. تری، حساب‌دار دنیای مردگان است.

انیمیشن soul

او شمار همه‌چیز در این دنیا (حتی تعداد پلک زدن دیگر موجودات) را با دقتی فراوان محاسبه می‌کند تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کند.

روزی او متوجه می‌شود که تعداد روح‌هایی که باید به The Great Beyond، که مقصد روح‌‌ افراد مرده است، بروند یک نفر کسری دارد.

تری به بایگانی غول‌آسای دنیای مردگان مراجعه کرده و پس از گشت‌وگذارهای فراوان، بالاخره متوجه می‌شود که روح گم‌شده متعلق به فردی به نام جو گاردنر (Joe Gardner) است که در حال حاضر به طور غیرمجاز به زمین بازگشته است.

انیمیشن Soul اثری است که بازگشت پرقدرت پیکسار به عرصه‌ی انیمیشین‌سازی را به رخ می‌کشد. این انیمیشن با داستان‌گویی خاص خود، بینندگان را مجذوب می‌کند و به اثری تبدیل می‌شود که فراموش کردن آن کار ساده‌ای نیست.

انیمیشن soul چیست؟

مشکلات ریزی مانند پایان بندی نیز در Soul وجود دارد، اما این مشکلات به هیچ‌وجه مانع تاثیرگذاری عمیق این انیمیشن نمی‌شوند. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

داستان Soul از این بخش به بعد به چند قسمت تقسیم می‌شود، وقایع دنیای برزخ مانند انیمیشن (که از آن با عبارت Great Before یاد می‌شود) و سرک کشیدن به مناطق مختلف این سرزمین جادویی و بازگشت به زمین و… جو گاردنر که ناگهانی مرده قصد دارد.

هرجور شده به زندگی برگردد و در این راه باید با روح متولد نشده‌ای به اسم ۲۲ (با صدای تینا فی) همکاری کند تا بلکه بتواند دوباره پا به کره خاکی بگذارد.

اولین اقدام تحسین برانگیزی که سازندگان Soul انجام دادند اینست که در طراحی و نمایش و روایت دنیای پس از مرگ خود، کاملا پا را فراتر از آیین‌ها و مذاهب گوناگون دنیا گذاشتند.

آنها کاری کردند که هر کس با هر عقیده‌ای ولو اینکه بی‌خدا باشد، بتواند با صحبت‌های مطرح شده در انیمیشن همذات پنداری کند. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

یادگیری درس شیمی با مشاوران برتر کنکور آسان است
ادامه مطلب

ویژگی انیمیشن soul چیست؟

هوشمندی سازندگان تا جایی پیش رفته که حتی برای خلق فرشتگان! (در انیمیشن معلمین هستند) به هیچ یک از تعاریفی که در کتب مذهبی شده ارجاعی نداده‌اند و مسئولین برزخ را شبیه به نقاشی‌های پیکاسو درآوردند.

آنها جنسی شبیه به «هواژل» دارند و معلوم نیست که دقیقا دو بعدی هستند یا سه بعدی و یا حتی جامد هستند یا گاز.

در قسمت Great After که جهان پسابرزخی است نیز برای آغوش گرفتن مرگ، یک نور بزرگ در تاریکی طراحی شده که پله برقی به سمت آن می‌رود.

این طرح و شمایل از مردن نیز مستقیما به دین و مذهب خاصی اشاره ندارد و باوری است که در میان اکثر مردم وجود دارد:

نوری در تاریکی و به کام مرگ فرو رفتن. پیکسار این بخش را کمی ترسناک خلق کرده و مانند Inside Out خیلی صریح به این مسائل می‌پردازد و نمی‌خواهد الکی دروغ بگوید.

قسمتی که ارواح به سمت مرگ پیش می‌روند برای عده‌ای ترسناک است و برای عده‌ای نیست، درواقع تاکید می‌شود که مرگ برای عده‌ای وحشتناک است و ترسیدن از آن اشکالی ندارد. همانطور که در Inside Out گفته شد که گریه کردن اشکالی ندارد.

2_forrest Gump

یکی از فیلم های خوبی که به بازیگری آقای تام هنکس ساخته شده است و بسیار دیدنش لذت بخش و خوب است، یکی از بهترین فیلم هایی است که دردنیا بسیار طرفدار دارد.

داستان فیلم به این گونه است که او در بچگی به خاطر قوزی که در کمر داشت مجبور بود با تسمه های آهنی زندگی را ادامه دهد و همین موجب تمسخر او از طرف هم سن و سالانش بود.

علاوه بر این او ضریب هوشی پایین تری هم نسبت به دیگران داشت و در کل در دنیای خودش بود.تا این که ماجرایی اتفاق می‌افتد که فارست مجبور را مجبور به دویدن می‌کند و همین دویدن او در نهایت منجر به رفتن به دانشگاه او و بعدتر دعوت به تیم ملی راگبی می‌شود. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

کارگردان این فیلم انگیزشی رابرت زمیکس است و می‌شود بارها و بارها آن را تماشا کرد و از دیدن آن هم لذت برد و هم نکات تازه ای یاد گرفت…

3_ شهر حیوانات (zootopia)

زوتوپیا شهری است که در آن حیوانات در کنار هم زندگی می‌کنند و اوضاع بسیار خوب است. حیواناتی که به نوعی به انسان ها تشبیه شده اند و می‌توان گفت هر حیوانی نشانه یک انسان است.

در این میان خرگوش کوچکی به نام جودی هپس که به تازگی در اداره پلیس مشغول به کار شده، به دنبال فرد گمشده ای می‌گردد.

که در این بین و در راه پیدا کردن آن فرد گمشده، اتفاقات فوق العاده جالب و جذابی برایش می‌افتد که همین اتفاقات، علاوه بر این که کودکان و نوجوانان را به خود جذب می‌کند،

حتی افراد بزرگسال را هم به پای تلویزیون میخکوب می‌کند.تماشای این انیمیشن و اراده و تلاش جودی می‌تواند الگوی خوبی برای افزایش پشتکار شما باشد…

4_ رستگاری در شاوشنگ

وقتی اکثر افراد به یک فیلم لقب بهترین فیلم دنیا را می دهند، دیگر من چه می توانم درباره آن بگویم؟!

تیم رابینز در کنار مورگان فریمن دو نقش اصلی فیلمی را بر عهده دارند که در سال 1994 توسط فرانک دارابونت ساخته شد. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

داستان از جایی شروع می شود که فردی به نام اندی دوفرین به جرم قتل همسر خود بازداشت شده و به زندانی در شاوشنک منتقل می شود. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

یادگیری زمان بندی استاندارد تست زنی با یادگیری آسان
ادامه مطلب

در این زندان توسط رئیس آن اتفاقات عجیب و غریبی نظیر پولشویی رقم می خورد؛ پولشویی هایی که رئیس زندان اندی را وادار به انجام آن ها می کرد.

این زندان به قدری منفی و عجیب است که افرادی که از آن جا آزاد می شوند به شدت افسرده شده و به دلیل نداشتن هیچ مهارتی و ندانستن آداب زندگی خارج از زندان خودکشی می کنند!

در نهایت این فیلم اندی با دوست خود به سختی و به دشوار ترین حالت ممکن از این زندان فرار می کنند و بعد می توانند بی گناهی خود را پس از سال ها ثابت کرده و رئیس آن زندان را به دام بیندازند.شک نکنید از دیدن این فیلم تحت هیچ شرایطی پشیمان نخواهید شد.

5_ the theory of every thing

فیلم نظریه همه چیز درباره زندگی نامه دانشمند بزرگ فیزیک، استیون هاوکینک به کارگردانی جیمز مارش است.

کسی که نظریه‌های بیگ بنگ (Big Bang)را مطرح کرد و دستاوردهای بزرگی در فیزیک داشت. داستان جین و استیون از جایی شروع شد که آن‌ها یکدیگر را در دانشگاه کمبریج دیدند.

جین وایلد (همسر استیون هاوکینگ) دانشجوی رشته ادبیاب بود و دوست او استیون هم در رشته فیزیک درس می‌خواند.

ماجرا از این قرار است که آقای هاوکینگ هنگامی که در حال انجام تحقیقات بر روی سیاهچاله‌ها بود، یک دفعه عضلات بدنش شل می‌شوند و او را به زمین می‌زنند.

زمانی که به دکتر مراجعه می‌کند، متوجه می‌شود که مبتلا به نوع خاصی از بیماری MS است. بیماری که کم کم قدرت کنترل همه چیز او را از دستش می‌گیرد. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

با وضعیتی که استیون هاوکینگ داشت، دکترها می‌گفتند که بیش‌تر از دو سال دوام نمی‌آورد و استیون از زندگی کردن ناامید شد. اما با جانفشانی جین، هاوکینگ دوباره روحیه‌اش را به دست می‌آورد و علم فیزیک را به طور کامل متحول می‌کند. امیدوارم حتماً مشاهده کنید. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

نتیجه گیری

شما میتوانید برای اینکه بدانید چگونه تست بزنید، از اساتید برنامه اوج یاد گیری کمک بگیرید. اوج یاد گیری با مشاوران متخصصی که دارد میتواند به تمامی سوالات شما مانند چگونه تست زدن پاسخ دهد و شما را در زمینه ها درسی راهنمایی کند.

استادانی همچون استاد امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و استاد عارف ربیعیان که جزو بهترین ها هستند در این برنامه فعالیت میکنند.

برنامه اوج یاد گیری با وجود این استاد ها به یکی از بهترین برنامه های تلوزیونی آموزشی تبدیل شده است.

این برنامه هر روز از ساعت 17:19 تا 17:49 به صورت زنده از شبکه دو سیما پخش می شود. همچنین شما می توانید فیلم های آموزشی این برنامه را به علاوه جزوه درسی و تعدادی تست از این مجموعه تهیه کنید و استفاده کنید.

جمع بندی

اوج یاد گیری با به روز ترین روش های دنیا کار هایی که برای رسیدن به هدفتان نیاز است را به شما ارائه میدهد و در این راه شما را یاری میکند.

والدینی که به دنبال یک آموزشگاه خوب برای فرزندتان هستید، برنامه اوج یاد گیری بهترین گزینه برای شما فرزندان شما است.

برای اطمینان شما میتوانید با اساتید این مجموعه صحبت کنید و از کیفیت بالا و تجربه زیاد این برنامه مطمئن شوید. فیلمی که انگیزه ی شمارا برای درس خواندن بالا میبرد

خوب است بدانید که دانش آموزان کنکوری زیادی از طریق استفاده از پکیج های آموزشی این برنامه توانسته اند در آزکون کنکور خود موفق شوند و حتی به رتبه برتر شدن دست پیدا کنند.
تلفن: 09121968536_02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.