نکات مشاوره ای

پکیج آموزشی درس ریاضی شامل چه مواردی است؟

پکیج آموزشی درس ریاضی

پکیج آموزشی درس ریاضی شامل چه مواردی است؟ یکی از دروس اختصاصی رشته ی تجربی، رشته ی ریاضی و رشته ی انسانی درس ریاضی است.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای برای قبولی در کنکور چگونه مطالعه کنیم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای مطالعه ی درس ریاضی پیش دانشگاهی اوج یادگیریادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای تقویت حافظه با روش های صحیح یادگیری آسانادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای چگونه صبح ها درس بخوانیم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای منابع سوالات کنکور 1401 را چطور تهیه کنیم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را
ضرایب دروس کنکور سراسری 1402
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 

این درس کمی مهجور مانده میان رشته ها، به گونه ایی که هیج دانش آوزشی برای یادگیری آن تلاش نمیکند و تست نمیزنند، زیرا بسیاری از دانش آموزان فکر میکنند که درس ریاضی وقت آنان را میگیرد و باید دروس دیگری را بخوانند.

داوطلبان رشته ی تجربی که قصد دارند در رشته های، پزشکی و دندانپزشکی یا داروسازی قبول شوند قطعا نیازمند تلاش بسیاری هستند،

درس های گروه تجربی ضرایب متفاوتی دارند، همچنین اهمیت درس ریاضی در رشته ی تجربی بسیار زیاد است. پشما برای اینکه در رشته های پزشکی قبول شوید نباید از درس خواندن باز بمانید یا درسی را حذف کنید، ریاضی هم میتواند بسیار در آینده ی کنکور شما تاثیرگذار باشد.

همچنین در رشته ی علوم انسانی از آن جایی که کسی به ریاضی اهمیت نمیدهد میتوانید شما جز اقلیت دانش آموزان رشته ی علوم انسانی باشید که ریاضی میداند. پکیج آموزشی درس ریاضی

دانش آموزان رشته ی ریاضی هم که قطعا ریاضی بلد هستند و میتوانند به خوبی مسائل را پیش ببرند.

تاثیر و اهمیت درس ریاضی در کنکور

در قسمت بالا به طور کلی درباره ی اهمیت ریاضی صحبت کردیم. اما به صورت جزئی به آن نپرداختیم، دوستان عزیز، دانش آموزان کوشا، شما باید بدانید دروس تخصصی ضریب 3 دارند و میتوانند بسیار برای شما مفید واقع گردند.

به طور مثال در رشته ریاضی برای زیر گروه1 درس ریاضی و ادبیات دارای ضریب 4 هستند این مطلب به این معنا نیست که هر یک سوال ریاضی برابری کند.

با یک سوال ادبیات، چرا که در اصل ضریب درس ریاضی 12 و درس ادبیات 4 است یعنی می­توان اینطور برداشت کرد که هر سوال درست ریاضی سه برابر هر سوال ادبیات در کنکور اهمیت و تاثیر دارد.

رشته ریاضی فیزیک

در این رشته، ریاضی از دروس با اهمیت هست و با بیشترین تعداد سوال(55) و با بیشترین ضریب برای زیر گروه­­های 1 و2 (ضریب12) و سایر زیرگروه­ها ( ضریب 9) را دارد بنابراین اگر شما در این درس قوی عمل کنید و سایر دروس را هم با میانگین 40% بزنید حتما یکی از رتبه برتر های کنکور خواهید شد.

رشته علوم تجربی

در رشته علوم تجربی درس­های زیست و شیمی بالاترین ضرایب را دارند بنابراین داوطلبان بیشتر به این دو درس اهمیت می­دهند. پکیج آموزشی درس ریاضی

به نکتی که میگوییم توجه کنید و آنان را به خوبی درنظر داشته باشید تا بتوانید از آن برای موفقیت در کنکور استفاده کنید.

در زیرگروه1 علوم تجربی ضریب درس ریاضی 6 و برای سایر زیرگروه­ها 9 و 12 می­باشد. رتبه کنکور کسی که 50% زیست و 40% ریاضی را بزند در مقایسه با یک داوطلب که70% درس زیست و 10% ریاضی را زده، بهتر است پس از تاثیر درس ریاضی در رتبه کنکور غافل نشوید.

منابع سوالات کنکور 1401 را چطور تهیه کنیم؟
ادامه مطلب

رشته علوم انسانی

درس ریاضی در بین داوطلبان این گروه به نسبت گروه علوم تجربی از اهمیت کمتری برخوردار است چرا که حس میکنند درس ریاضی وقت آنان را میگیرد و باید وقت خود را به دروس دیگر اختصاص دهند.

و اکثر داوطلب ها حتی آن را حذف می­کنند ، به این مطلب توجه کنید گاها داوطلب­های هستند که از رشته تجربی و ریاضی فیزیک به علوم انسانی تغییر رشته می­دهند و مطمئنا آنها درصد های بالای را در این درس خواهند زد.

در رشته علوم انسانی برای زیرگروه 1 درس ریاضی دارای ضریب6 و برای سایر زیر گروه­ها  ضرایب 9 و 12 را داراست.

اگر شما در این درس قوی باشید قطعا برای بعضی از سوالات محاسباتی درس اقتصاد هم دیگر مشکلی نخواهید داشت و درصد بیشتری هم در این درس داشته باشید.

درس ریاضی تجربی تعداد ۳۰ سوال و درس ریاضی رشته ریاضی تعداد ۵۵ سوال را در کنکور به خود اختصاصی می دهد و داوطلبان برای پاسخ گویی به آنها ۴۷ دقیقه زمان دارند .

چگونه ریاضی بخوانم؟

چطوری جون دل؟ سرکیفی عزیز؟ سرکیفی بدم سرکیفی الکی ادای حال بردا رئو درنیار….!

بشین درستو بخون و برای آینده و اهدافت تلاش کن زندگی آینده رو روشنش کن.

دوستان عزیز بعد از کمی شوخی بهتر از به ادامه ی مطلب بپردازیم… دانش آموزان گرامی میدانید که ریاضی تنها با تکرار و تمرین است که در حافظه باقی میماند، درس ریاضی، درسی بسیار شیرین و خوب است،

به طور مثال بعد از خواندن درس زیست چقدر ریاضی میچسبد! کمی ذکر درگیر میشود و حل کردن مسائل جذاب میشود. در ادامه با ما همراه باهمراه باشید.

1_ یادگیری

اولین کار و مهم تریم کار، یادگیری است در این مرحله باید به خوبی مطالب را دریابید و به نکات مهم توجه کنید.

در ابتدای هر درس نکاتی توضیح داده شده است یا به صورت مشکی نوشته شده است با هایلایت این نکات را مشخص کنید و به مثال ها توجه کنید و مسائلی که برای شما مهم به نظر میرسد را روی کاغذ بنویسید، نوشتن فرمول ها و سرفصل ها در ذهنتان جای میگیرد. پس یادتان نرود که این کار را در ابتدا انجام دهید.

۱_ قطعا معلم های خوب و تلاشگر شما جزواتی را در کلاس به شما داده اند که کلی فرمول و تمرین در آن نوشته اید. حتما تمارین را حل کنید و به موضوعاتی که معلم گفته است توجه کنید

2_ در کتابتان تمارینی گذاشته شده که شما باید آن ها را حل کنید. ابتدا خوب فکر کنید و هرچه که آموختید را به یاد بیاورید و سعی کنید مسائل را حل کنید. بدون نگاه کردن به جواب ها…

3_ دی وی دی های آموزشی اوج یادگیری به تدریس استاد امیر مسعودی عزیز استاد امیر مسعودی درس ریاضی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم هر دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی تدریس کرده است.

بسته های آموزش ریاضی کنکور استاد مسعودی به صورت آموزش مفهومی و آموزش روش تست زنی ارائه شده است و دانش آموزان می توانند بسته های آموزش ریاضی کنکور پایه تحصیلی خود را، هم به صورت مبحثی و هم به صورت پکیج کامل تهیه نمایند.

تقویت حافظه با روش های صحیح یادگیری آسان
ادامه مطلب

2_ حل تست

بعد از خوب درس خواندن مطالعه ی بسیار بهتر است تست بزنید، تست زدن هم نکاتی دارد مخصوصا برای دروس حل کردنی چون ریاضی.

شما برای حل تست نیاز به یک راهنما دارید استاد امیرمسعودی عزیز یکی از استادانی است که با خلاقیت و یادآوری نکات مهم به شما به خوبی درس میدهند و میتوانید از تجربیات ایشان استفاده کنید.

3_ مرور

دروسی مثل دروس ریاضی کاملافرار هستند، هرچه را که قبلا مطالعه کرده بودید را نمیتوانید به آن اکتفا کنید. باید ریاضی را هرروز مرور کنید. با هر روشی که خودتان راحت هستید. پکیج آموزشی درس ریاضی

ریاضی امیر مسعودی

شیوه تدریس استاد مسعودی کاملا مفهومی و پر انرژی بوده و حین تدریس به دانش آموزان زمانی برای استراحت و تثبیت مطالب آموزش داده شده می دهند.

بسیاری از دانش آموزان با شیوه ی درس دادن ایشان آشنایی دارند و میدانند ایشان بسیار استاد خلاق و خوبی است،

امروزه بسیاری از دانش آموزان را میبینیم که سعی میکنند تا به هدف خود نزدیک شوند حتی هزینه های بسیاری برای کلاس های کنکور هم میکنند اما شاید نتیجه ی پیشرفت را نبینند،

دانش آموزان عزیز شما میتوانید به ما اعتماد کنید و نمونه تدریس استاد ایمر مسعودی عزیز را ببینید و مطمئن شوید که ایشان یک استاد معمولی نیست،

ایشان سال ها سعی کردند و تلاش کردند تا روش های نوینی را برای تدریس درنظربگیرند، ایشان یکی از بهترین اساتید درس ریاضی هستند.

شما حتما نیاز یک معلم خوب را حس میکنید پس دست به کار شوید و پکیج آموزشی درس ریاضی را سفارش دهید.

بسیاری از دانش آموزان خوب و باهوشی داریم که در روستاهای دور از شهر زندگی میکنند، میخواهند در کنکور شرکت کنند اما منابعی برای درس خواندن ندارند،

شرایطی برای رفتن به کلاس های کمک آموزشی را ندارند، میتوانند پکیج آموزشی اوج یادگیری را سفارس دهند و با خیال راحت به درس گوش دهند. پکیج آموزشی درس ریاضی

ایشان با دلسوزی کامل و محبت به دانش آموزان نکات را یاد آور میشوند.چنین روشی، تداعی کننده کامل کلاس های خصوصی برای دانش آموز بوده و تفاوت بسته های آموزش استاد امیر مسعودی، آن است که دانش آموز علاوه بر بهره مندی از تدریس بهترین استاد ریاضی کشور، در صورتی که در یادگیری مبحث خاصی دچار مشکل شود،

می تواند مجدد و یا حتی چندین بار تدریس استاد را با کیفیت صدا و تصویر بالا مشاهده کرده و از یادگیری کامل و تسلط بر کلیه مباحث بهره مند می شوند.

تلاش دانش آموز:

هرچند که استاد بسیار تلاش میکند با آموزش های نوین و خلاقانه درس رابه شما بیاموزد؛ شماهم باید در درس خواندن تلاش کنیدو مرور کنید و تست بزنید، کنکور آسان است با کمک اساتید عزیز، اما تلاش و پشتکار شما مهم ترین مسئله در یادگیری است.

نتیجه گیری

یکی از روش های به صرفه در وقت و صرفه جویی در هزینه، خرید پکیج آموزشی درس ریاضی است، که با تدریس جناب اقای مسعودی ساخته شده است.

در این نوع تدریس استاد سعی میکند تمامی مفاهیم ریاضی را به صورت ساده و کاملا واضح به دانش آموزان بفهماند، و شیوه های نوینی را برای تست زدن به دانش آموزان یاد میدهند، بدون حل کردن بتوانید به جواب برسید و در کنکور زمانتان را از دست ندهید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *