نمونه تدریس ها

نمونه تدریس فیزیک با اوج یادگیری

تدریس فیزیک با اوج یادگیری

نمونه تدریس فیزیک با اوج یادگیری … درس فیزیک یکی از دروس سخت و مهم رشته ی ریاضی و تجربی میباشد. بسیاری از دانش آموزان در حل کردن مسائل فیزیک کند هستند و نمیتوانند در زمانی مشخص به آن پاسخ بدهند.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای تست زنی نمونه سوالات کنکور با یادگیری آسانادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای امیر مسعودی یا منتظریادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای چگونه برای تابستان برنامه کنیم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای مطالعه ی کنکور در شب بهتر است یا روز؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای روش درس خواندن برای کنکور فیزیک دوازدهم استاد مسعودیادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را
خرید پکیج آموزشی مجموعه ی کنکور آسان است
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 

2 ایراد وارد است:1_ دانش آموزان درس را خوب متوجه نشده اند2_ اصلا علاقه ایی به فیزیک ندارند. برای گزینه یا اول راه حل های بسیاری پیش روی دانش آموزان قرار داده ایم،

میتوانید با نمونه تدریس های آقای امیر مسعودی آشنا شوید و دی وی دی های آموزشی را از طریق اینترنت سفارش دهید.

نمونه تدریس فیزیک

در این دی وی دی ها هم دروس تدریس میشود و هم نکات کنکوری را به شما یادآور میشوند. بنابراین اگر ضعف دارید میتوانید این دی وی دی ها را تهیه کنید اگر دانش آموز زرنگی هم باشید باز هم نیاز به این دی وی دی ها دارید زیرا که کنکور بسیار سخت تر از امتحانات کلاسی است و شما باید سرعت عمل و نکات تست زنی را به خوبی بیاموزید.

برای افراد گزینه ی دوم که علاقه ایی به درس فیزیک ندارند، میدانیم بخاطر وجود برخی از شرایط درسی در مناطق ایران است.

هرچند که بسیاری از معلمان برای دانش آموزان زحمت میکشند اما در برخی مناطق به علت نبود امکانات آموزشی معلمان نمیتوانند کیفیت درس دادنشان را بالا ببرند، و همین امر باعث میشود دانش آوزان پیشرفتی نداشته باشند و علاقه مندی شان را از دست بدهند.

اما با وجود دی وی دی های آموزشی آقای امیر مسعودی و روند تدریسشان برای دانش آموزان میتواند جذاب باشد تا به این درس علاقه مند شوند.

ایشان راهکار های جذابی را برای شما در نظر میگیرند و دیگر از تدریس بی روح و خشک و خسته کنند خبری نیست.

میتوانید به خوبی با کمک این دی وی دی ها پیشرفت را احساس کنیدو از آن لذت ببرید.شاید حتی در آینده هم در دانشگاه رشته ی فیزیک را انتخاب کردید. بالاخره معلم خوب اینگونه تاثیر گذار است!

یادگیری درس فیزیک برای دانش آموزان

همانطور که میدانید این درس حفظی نیست و شما برای یادگیری آن نیاز دارید به خوبی به درس های معلم گوش فرا دهید و تمرینات لازم را حل کنید.

در ابتدا فیزیک پیچیده و سخت به نظر میرسد اما وقتی سعی در حل کردن تمارین داشته باشید و یا بعد از هر درس گرفتن از معلم آن بخش را به خوبی بخوانید پیچیدگی ها حل میشود. تدریس فیزیک با اوج یادگیری

همچنین از معلم سوال بپرسید. معلمان دانش آموزانی که سوال میپرسند را دوست دارند. نکته سنج باشید هنگام تدریس معلم زیر نکات مهمی که او بر روی آن ها تاکید دارد خط بکشید و هایلایت کنید دقت کافی داشته باشید.

همیشه جزوه هایتان را مرور کنید این تیپ درس ها نیازمند مرور هستند اگر بخواهید از این ترم تا ترم بعد کتاب را بخوانید فایده ایی ندارد زیرا تمامی مطالب از ذهنتان میپرد.

مطالعه ی کنکور در شب بهتر است یا روز؟
ادامه مطلب

بنابراین باید تلاش و ممارست کنید. روزی که معلم درس میدهد به خانه که رفتید جزوه را نگاه کنید، این کار نیم ساعت هم زمان میبرد چون در کلاس به درس گوش دادید و متن برای شما آشنا است.

تلاش دانش آموزان برای یادگیری درس فیزیک، چگونه خواهد بود؟

گفتیم که ریدن دی وی دی های آموزشی یا کتاب های کمک درسی به تنهایی کافی نمیباشد. شما عزیزان هم باید پابه پای معلم جلو بروید و تمرین کنید. همیشه تمرین کنید و دست از تلاش برندارید، جایی که خسته میشوید به خود بگویید در عوض موفق میشوم.

شروع مطالعه درس فیزیک با پیش خوانی :

پیش خوانی یا روزنامه وار درصورت خوانش درسی که قرار است استاد آن تدریس کند کمک زیادی به فهم و درک مسائل و نکات آن فصل به شما می کند توصیه می شود قبل از رفتن به جلسه تدریس استاد فصل مربوطه را از روی کتاب درسی مطالعه کنید .

نیاز به عمیق خوانی نیس بلکه خواندن به صورت روزنامه وار می تواند مفید و کافی باشد.خیلی از دانش آموزان از این کار سر باز می زنند غافل از اینکه در یادگیری بسیار تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت پس این کار را پشت گوش نباید انداخت، چرا که کمتر از ۱۵ دقیقه وقت شما را می گیرد اما نتیجه ای بسیار عالی برای شما خواهد داشت. تدریس فیزیک با اوج یادگیری

تست زنی پس از مطالعه درس فیزیک:

بعد از پیش خوانی و تدریس استاد بلافاصله در منزل شروع به تست زنی کنید. در مورد انتخاب کتاب مناسب برای تست زدن کتابی را به شما توصیه می کنیم که هم تست های کنکور سراسری و هم تست های تالیفی خوب و متنوع داشته باشد.

در ضمن خریداری کردن چندین کتاب کمک آموزشی به جز سردرگم کردن شما و دور کردنتان از مسیر اصلی چیز دیگری برای شما نخواهد داشت پس توصیه می شود یک منبع تست زنی جامع خریداری کنید و تمرکز خود را بر روی آن بگذارید.

خلاصه نویسی:

خلاصه نویسی به چندین بخش تقسیم میشود:

1_ بعد از حل کردن تعداد تست های کافی برای تسلط به مبحث مورد نظرتان شما را به تهیه خلاصه نویسی بپردازید که هم مرور مجدد مطالب آموخته شده است و هم در دوران جمع بندی و در زمان آزمون های آزمایشی جامع کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

2_تهیه نمودار درختی از سرفصل های کتاب درسی نیز بسیار کار مفیدی خواهد بود و باعث مرور نکات و فرمول ها برای شما میشود پس نمودار درختی فراموش نشود!

سرعت عمل:

با زدن تست های آموزشی و آزمونی زیاد می توانید ضریب خطا خود را به شدت پایین بیاورید و از طرفی سرعت العمل شما به طور چشم گیری افزایش خواهد یافت .

در کنکور سراسری برای پاسخ گویی به هر یک از مسائل درس ریاضی و فیزیک جای بسیار کمی خواهید داشت برای عادت کردن به این امر بهتر است در منزل و در آزمون های آزمایشی نیز در زمان کمی به سوالات پاسخ دهید تا در روز کنکور آمادگی کافی داشته باشید و سردرگم نشوید.

امیر مسعودی یا منتظری
ادامه مطلب

سرعت عمل یکی از نکات مهم برای شرکت در کنکور است.

فیزیک کنکور

فیزیک کنکور تجربی و ریاضی، در چند سال اخیر به صورت ترکیبی از مفاهیم و محاسبات ارائه می شود. دانش آموزان با تلاش و کوشش  اگر سعی در یادگیری مفاهیم و محاسبات داشته باشند میتوانند موفق شوند.

هرچند که تعداد زیادی از دانش آموزان برای حل کردن درس فیزیک ضعف دارند و تکنیک های آموزشی و تست زنی را نمیدانند و این باعث میشود که نتوانند رتبه ی بالایی به دست بیاورند. تدریس فیزیک با اوج یادگیری

با تمامی صحبت هایی که کردیم متوجه میشوید نکات درس فیزک بسیار زیاد است و دانش آموزان برای اولین بار میخواهند کنکور بدهند بسیار کم تجربه هستند.

بنابراین اوج یادگیری به کمک آنان می آید تا بتواند یکی از سنگ های جلوی پای دانش آموزان را بردارد.

شما برای یادیگیری نکات تست زنی فیزیک از دی وی دی های آموزشی جناب اقای امیر مسعودی استفاده کنید،

معلمی عزیز و زحمتکش که هدفش تنها کمک کردن به دانش آموزان است. و با خلاقیت و جدیت تمام سعی دارد تمامی نکات را در قالب دی وی دی به شما ارائه دهد.

کلاس های کنکور

دانش آموزانی که در شهر های مختلف زندگی میکنند برای رفتن به کلاس های کنکوری باید وقت زیادی را صرف کنند،

در شهر هایی مانند تهران یا اصفهان و یا مشهد، دانش آموزان برای رفتن به کلاس که اگر به عنوان مثال کلاس 1 ساعت و نیم باشد،

1 ساعت به رفتن به کلاس وقت خود را صرف کنند و 1 ساعت هم به برگشتن به خانه. در اینجا دانش آموز دچار خستگی میشود و شب نمیتواند درس بخواند.

اما اگر دی وی دی های آموزشی را تهیه کند در خانه با کمک یک لپ تاپ میتواند کلاس ها را بنشیند و نکات و موضوعات را بیاموزد و یا دانش آموزشی در روستای دور در نقطه ایی از ایران، میخواهد کلاس کنکور ثبتنام کند اما چون از شهر دور است نمیتواند به کلاس برود. تدریس فیزیک با اوج یادگیری

چاره این است که دی وی دی های آموزشی را تهیه کند و همراه آن درس بخواند و نکات را بیاموزد. همچنین در روز های سخت کرونایی این بیماری منحوس که میخواهد جلوی پیشرفتمان را بگیرد،

اوج یادگیری به کمک ما میشتابد، و ما با کمک یک دیگر جلوی خواست این ویروس را میگیریم و به جای رفتن به کلاس های آموزشی، دی وی دی های آموزشی اوج یادگیری را تهیه میکنیم.

دی وی دی های آموزشی

چندین موسسه کنکوری، آموزش های کنکور را به صورت لوح های فشرده ارائه می دهند. قدیمی ترین و با تجربه ترین موسسه کنکوری، کنکور آسان است

در سال ۱۳۷۳ تاسیس و اولین مجوز نشر را دریافت نمود. استاد حسین احمدی، بنیان گذار موسسه کنکور آسان است با هدف موفقیت دانش آموزان در کنکور و نتیجه گیری بهتر، از بهترین و با تجربه ترین اساتید برای تدریس دروس عمومی و اختصاصی دعوت به همکاری نمود.

تدریس فیزیک اوج یادگیری، کنکور آسان است توسط مهندس امیر مسعودی نازنین ارائه می شود.

نتیجه گیری

دانش آموزان عزیز وگرامی با شروع دوران کنکور شما نیازمند یک مشاور و معلم هستید که به شما راهکار هایی ارائه دهند و شما را از سردرگمی دربیاورند،

برای ذخیره کردن وقتتان میتوانید به جای رفتن به کلاس های کمک آموزشی از دی وی دی های اوج یادگیری استفاده کنید و از درس خواندن لذت ببرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *