نکات مشاوره ای

منابع ریاضی1401 یادگیری آسان

منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

بهترین منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟ امروز نگرانی همه دانش آموزان این است که در آزمون سراسری شرکت کنند و بهترین دانشگاه ها را قبول شوند.منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای در کنکور 1401 چگونه موفق شویم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای مطالعه حرفه ای برای کنکور با پکیج آموزشی انتشارات گیلناادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای 7 راهکار تقویت مغز برای اول صبحادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای در کنکور 1401 چگونه موفق شویم؟ادامه مطلب
تست زنی دروس عمومی با روش اساتید برتر
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای راه های موفقیت در کنکور 1401ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 

با توجه به ادغام منابع داوطلبانه سیستم قدیم و سیستم جدید، کلیه دانشجویانی که مایل به شرکت در آزمون ورودی 1401 هستند باید از منابع سیستم جدید استفاده کنند.منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

برای برنامه ریزی این ماراتن چشمگیر شما باید از منابع پایه دهم، یازدهم، دوازدهم استفاده کنید. برای شرکت در این ماراتن بزرگ و دستیابی به تعالی، داوطلبان باید بودجه ای برای کنکور 1401 ، بهترین منابع در رشته خود، ضرایب دوره و… داشته باشند.

بسیاری از دانش آموزان وقت زیادی را برای شرکت در کنکور سراسری صرف کردند، اما به دلایل زیادی موفق نشدند و شکست خوردند اما ایرادی ندارد زیرا می توان با کمک استاد امیر مسعودی و استاد احمدی به جبران این مسائل پرداخت.

برای شرکت در کنکور ریاضی باید منابع خود را بشناسید البته بهترین و مستند ترین منابع شما قطعا همان کتب درسی شماست.

در کنار این کتب نیاز به دی وی دی های کمک آموزشی یادگیری آسان دارید که با سفارش از طریق سایت می توانید آن را دریافت کنید و برای تثبیت بهتر مطالب هم نیاز به کتب کمک آموزشی مخصوصا تستی نیاز دارید تا بتوانید بهتر برنامه ریزی کنید و مدیریت زمان و روش های تستی را بیاموزید.

دی وی دی های استاد امیر مسعودی و استاد احمدی

استاد امیر مسعودی استادی بسیار مهربان و باسوادی است که به تدریس دروس فیزیک وریاضی میپردازد. همچنین استاد احمدی هم به تدریس دروس دینی و عربی و ادبیات میپردازد.منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

اوج یادگیری دینی با انتشارات گیلنا
ادامه مطلب

میتوانید به این پکیج های آموزشی به چشم منبعی برای کنکور نگاه کنید. و روش های درست تست زنی و خواندن اصولی را به خوبی بیاموزید.

کتاب های کمک آموزشی و تستی

دانس آموزان برای تثبیت بهتر مطالب می توانند از کتاب های کمک آموزشی استفاده کنند تا بهتر مسائل را متوجه بشوند.و از این کتاب ها برای خواندن دوباره و یادگیری بیشتر استفاده می شود و محتوی این کتاب ها شامل مطالب آموزشی و تمرینات تشریحی و تستی می باشد که مورد توجه اکثریت مردم و معلمان قرار می گیرد.

برای سفارش محصولات انتشارات گیلنا با شماره های سایت تماس بگیرین

منابع کنکور 1401

ادبیات یادگیری آسان:

با توجه به ضریب بالا و اهمیت زیاد این دوره از تحصیل، منابع دوره ادبیات کنکور باید به گونه ای انتخاب شود که متناسب با لحظه ای باشد که می خواهید مطالعه کنید و از همه مهمتر استاد حسین احمدی به تدریس این درس بسیار شیرین می پردازد.منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

برنامه ریزی برای این ها کمی درابتدا شاید سخت به نظر برسد. اما هدف فقط خواندن کتاب نیست شما باید به خوبی مطالب را بیاموزید سپس به تست زدن بپردازید. تست زدن برای درس عمومی هم روش و اصولی دارد که باید آن را بیاموزید.

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

عربی یادگیری آسان:

دوره عربی به دلیل واژگان عربی و مفاهیم پیچیده می تواند برای دانش آموزان موضوعی دشوار باشد. اما هیچ جای نگرانی نیست شما با کمک استاد احمدی می توانید بهترین روش های تست زنی و آموزشی را بیاموزید.

تا بتوانید در تست مدیریت زمان و اصول تست زنی کنکور را بیاموزید. نکته ایی که برای درس عربی مهم است این است که همه ی معانی لغات را بخوانید و سعی کنید بفهمید، لغات را باید فهمید نه اینکه آن را حفظ کرد؛منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

خواندن لغات شما را برای کارگاه ترجمه و تحلیل صرفی کمک خواهد کرد؛ البته تمامی بخش های عربی حتی قواعد عربی هم به لغات ربط پیدا می کند،

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

دین و زندگی یادگیری آسان:

در دینی و زندگی را می توانید به خوبی نکات مهم و تستی را به خوبی دریابید و با روش های گوناگون بتوانید این درس را بخوانید. دینی در مدرسه با دینی در کنکور بسیار فرق دارد این درس را باید جدی بگیرید و شیوه ی مناسبی برای خواندنش در نظر داشته باشید با کمک استاد احمدی می توانید این درس را بخوانید و موفق شوید.

اسامی مشاورین استاد حسین احمدی
ادامه مطلب

با توجه به کنکور های 5، 6 سال اخیر به راحتی میتوانید متوجه اهمیت آیات و روایات برای پاسخ دادن به سوالات این درس بشوید. شما باید بتوانید رابطه درستی بین ایات این سه کتاب درسی برقرار کنید. علاوه بر این باید به ارتباط آیات با متن کتاب درسی هم دقت کنید.

خواندن این دروس بسیار تمرکز و حوصله میخواهد زیرا باید به تمامی نکات توجه کنید. ابتدا دروس عمومی را باید به صورت چشمی نگاهی کنید یعنی در ابتدا باید به تیتر ها توجه کنید یعنی قبل از وارد شدن به مباحث باید تیتر را خوب متوجه شوید،منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

که ذهن شما برای فهمیدن مطالب آشنا شود. ین مسئله بسیار مهم است. باید به ذهن آمادگی بدهید. همچنین پاورقی ها و نکات دیگری که در کتاب نوشته شده است و موقع امتحانات کلاسی نمی خواندین، موقع کنکور باید به آن توجه کنید و خوب بخوانید.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین.منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

زبان انگلیسی یادگیری آسان:

1_ توجه به کلمات  2_ فهم معانی لغات  3_ توجه به متن و درک مطلب 4_ گرامر 5_ منابع درسی

این ها را به خاطر بسپارید و یادتان باشد که این از نکات مهم، بسیار برای آینده ی کنکور شما مهم میباشد.ا بتدا توجه داشته باشید که حتما باید به کلماتی که از نظر املایی بسیار مهم هستند، را بخوانید.

و بسیار برای یادگیری آن تلاش کنید نکته ی دوم فهم معانی است که در واقع یکی از مهم ترین و پرتکرار ترین مباحث زبان، فهم معانی لغات است. شما باید جوری معانی لغات را بفهمید که بتوانید در داخل متن و جمله آن را ترجمه کنید.منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

زیرا ممکن است یک لغت در جملات مختلف، معانی متفاوتی داشته باشد. برای اینکه بتوانید مطالب کنکور را ترجمه کنید باید تمامی لغات کتاب را بخوانید یعنی فقط به لغات داخل کتاب که در صفحات آخر کتاب نوشته شده است اکتفا نکنید.تمام بخش های کتاب از جمله لغات داخل متون، سوالات، جدول ها و بخش مکالمه ها را به دقت مطالعه کنید.

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین.منابع ریاضی1401 یادگیری آسان چیست؟

نتیجه گیری

بهترین منبع برای کنکور شما کتاب درسی شماست. که در کنار کتاب درسی می توانید برای تثبیت بهتر مطالب از دی وی دی های آموزشی اساتید یادگیری آسان هم استفاده کنید. با ما همراه باشید.

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین

ارتباط مستقیم با رسول فراهانی

شماره تماس 09121967648

02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *