نکات مشاوره ای

مشاور و برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

مشاور و برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

مشاور و برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی : گفتیم برای رسیدن به موفقیت قطعا نیاز است هدفمند باشید و برنامه ریزی داشته باشید. چقدر خوب است شیوه های درست برنامه ریزی کنکوری را از استاد امیر مسعودی بشنوید،

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای شیوه تست زنی دینی با استاد حسین احمدیادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای پکیج کامل آموزش تست زنی دروس عمومی و تخصصی با اوج

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای زمان صحیح مطالعه از دید اساتید برتر کنکور آسان استادامه مطلب
پکیج کامل آموزش تست زنی دروس عمومی و تخصصی با اوج یادگیری
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای چگونه رشته ی مورد نظرم قبول شوم؟ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای زمان صحیح مطالعه از دید اساتید برتر کنکور آسان استادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

 برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

زیرا ایشان در زمینه های کنکوری بسیار تبهر دارند و توانسته اند سال ها تجربه کسب کنند. استاد امیر مسعودی دروس فیزیک و ریاضی را هم تدریس می کنند. برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

برای سفارش محصولات انتشارات گیلنا با شماره های سایت تماس بگیرین

استاد امیر مسعودی برای شما برنامه ریزی درست کنکوری را مطابق توانایی هایتان ارائه می کنند تا بتوانید به اهداف خودتان نزدیک شوید، با ما همراه باشید تا روش هایی را که استاد امیر مسعودی برای کنکور 1401 ارائه میدهند را یاد بگیریم. برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

قدم اول برنامه ریزی:

باید درابتدا بدانید که از خود چه میخواهید.  و با توجه به همان خواستن باید سعی کنید برنامه ریزی درست داشته باشید و طبق همان پیشروی داشته باشید. هرکاری را که شروع میکنید نیاز به برنامه ریزی دارد. برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

هرکسی برای موفق شدن باید برنامه ریزی داشته باشد شما باید برنامه ایی برای درس خواندن کنکور برای خود بچینید که بتوانید آن را بخوانید و از پس درس خواندن بر بیایید.

هر دانش آموز ظزفیت خاص خودش را در درس خواندن دارد خودتان را با هرکسی مقایسه نکنید اگر دانش آموز الف روزی 12 ساعت میتواند درس بخواند یا برنامه ریزی بسیاری سنگینی برای درس دارد دلیل نمیشود شما هم همان روش را پیش بروید هرکس توانایی خودش را دارد.

کنکور 1401 با برنامه ریزی یادگیری آسان
ادامه مطلب

بسیاری از دانش آموزان با برنامه ریزی اشتباه خودشان را گمراه میکنند و همه چیز را خراب می کنند. یعنی شما اگر درس اختصاصی را می خواهید بخوانید باید بین آن زمانی برای استراحت برای خود در نظر داشته باشید.

یا اگر در یک روز می خواهید هم اقتصاد و هم روانشناسی را بخوانید بهتر است بین این دروس یک درس عمومی قرار دهید، تا بتوانید بهتر برنامه ریزی داشته باشید.پس بهتر است به دست یک مشاور بسیار قهار مانند استاد امیر مسعودی این برنامه ریزی صورت بگیرد.

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

هدف

هرکس هدفی برای درس خواندن دارد یکی میخواهد اقتصاد بخواند یکی میخواهد جامعه شناس بشود یکی میخواهد شیمی دان بشود دیگری میخواهد مهندس معمار شود و… شما باتوجه به آنچه که میخواهید باید هدفمند باشید.

اولویت بندی اهداف یکی از کار مهم برای رسیدن به اهدافمان محسوب میشود یعنی وقتی شما اولویت های خود را بدانید، بهتر میتوانید برای رسیدن به اهدافان برنامه ریزی کنید.

افراد با انگیزه برای خودشان هدف های مشخص میکنند.گفتن همین حرف خودش هدف محسوب میشود و شما با تلاش و ممارست برای رسیدن به این هدفی که در ذهن شما نقش بسته است، برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

بسیار سعی و تلاش میکنید. درس خواندن بدون هدف معنی ندارد باید هدفی برای آینده ی خود در نظر داشته باشید تا بتوانید در آن زمینه بهترین ها را از آن خودکنید.

باید هدف مند باشید و با هدف مندی به جلو بروید. هدفمندی سیستمی است که در شیوه ی درس خواندتان بسیار تاثیر گذار است زیرا این نظمی که حاکم می شود بهتر می تواند به کار شما جهت بدهد.

بنابراین مشاوران کنکور آسان است به شما کمک میکنند با هدف وارد شوید. می دانید که کنکور را برای اولین بار دارید شرکت می کنید.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین

برنامه ریزی دقیق

و هیچ چیزی ازش نمیدانید یا هیچ رشته و دانشگاهی را نمیشناسید یا خیلی موضوعات دیگر که برای بار اول قرار است با آن آشنایی داشته باشید.برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

و هیچ نیمدانید بنابراین داشتن یک مشاور در کنار شما میتوانید به شما راه کار های مناسبی ارائه کند و با میزان کشش شما برای هر درس میتواند برنامه ریزی کند یا ساعت استراحت برای شما بگذارد شیوه های خوب درس خواندن و تست زدن را به شما بیاموزد یا به شما یادبدهد چگونه برخود غلبه کنید یا چگونه هدف گذاری کنید چگونه تلاش کنید.

نمونه تدریس فیزیک دوازدهم با امیر مسعودی
ادامه مطلب

و راه هایی نشان شما بدهد که با تلاش و ممارست بتوانید در آن راه پیروز باشید پس به این نکته توجه داشته باشید با یک مشاور خوب در ارتباط باشید با کنکور آسان است می توانید به نقطه ی خوبی برسید و همچنین با وجود مشاورین خوب زبده ایی که دارد یمتواند راهنمای خوبی برای شما باشد همچنین این مطالبی که در اینجا نوشته میشود توسط مربیان و مشاور و یک تیم بسیار خوب و قوی نوشته شده است یعنی عمل کردن به آن به شما کمک میکند تا راحت تر تصمیم بگیرید.

با انگیزه ی بالا و هدف گذاری وبرنامه ریزی با کمک مشاوران و معلمان بتوانید بهتر درس بخوانید. یادگیری آسان همیشه با موفقیت پیش رفته است و سرش بالا است زیرا دانش آموزان زیادی را به موفقیت رسانده است. با همراه شدن یادگیری آسان میتوانید از روش های خوب درس خواندن و تست زنی برخوردار شوید.

استاد امیر مسعودی مشاور خوب و معلم ریاضی و فیزیک بسیار خوبی می توانند برای شما باشد.

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین

تست زدن و اعتماد به نفس

تست زدن درست نیاز به اعتما به نفس دارد در کنکور شما با دام های آموزشی برخورد می کنید و شاید ندانید که باید به خوبی تست زنی و مدیریت زمان را بیاموزید و خوب درس بخوانید.

بنابراین اعتماد به نفستان را حفظ کنید. اگر گاهی در خواندن درس و تست زدنتان دچار اشتباه می شوید یا می بینید از دوستان خود عقب ماندید در ذهن خود تلقین نکنید که شما هرگز نمیتوانید چرا که کلمات منفی ماندگاری بالایی در ذهن دارند و شما را عقب می اندازند با تلاش و پشتکار به جلو حرکت کنید ذهن خودتان را با این کلمات خسته نکنید یا وقت خودتان را اینگونه نگیرید چرکه از گذشته گفته اند هرشکست نشانه ی یک پیروزی است،

هربار نتوانستید یا نمره ی خوبی نگرفتید نگران نباشید فقط از اشتباهاتتان درس بگیرید و دوباره تلاش کنید.حتی اگر دوستانی دارید که همیشه از کلمات منفی استفاده میکنند از آن ها هم دوری کنید.برنامه ریزی کنکور 1401 استاد امیر مسعودی

نتیجه گیری

یکی از مهم ترین روش های برنامه ریزی برای درس خواندن خودساختگی و شناخت خود از درس خواندن است باید خودتان را بشناسید تا بتوانید بهتر برای خود تصمیم بگیرید یکی از مهم تریم کار هایی که باید از خود دور کنید استرس و ترس و… است. یادگیری آسان به همراه مشاور خوب اقای مسعودی می تواند راه ها و روش های مناسبی را به شما ارائه دهد.

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین

ارتباط مستقیم با رسول فراهانی

شماره تماس 09121967648

02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *