نکات مشاوره ای

مشاوره کنکوری

مشاوره کنکوری

زمانی‌ که دانش‌ آموزان برای کنکور سراسری حاضر می‌ شوند، در واقع در یک مسیر پر پیچ‌ و خم و پر از چالش قرار می‌گیرند. در واقع نتیجه این آزمون می‌تواند تاثیر زیادی در آینده همه دانش‌ آموزان بگذارد. بنابراین باید به بهترین شکل ممکن برای حاضر شدن در این آزمون سرنوش ت‌ساز آماده شوند. مشاوره کنکوری یکی از فاکتورهای اصلی جهت افزایش احتمال موفقیت در کنکور است. در واقع داشتن یک مشاور کنکوری مجرب و باتجربه می‌تواند شما را و مسیر را برای شما هموار کند و شما را به قله‌ی موفقیت برساند. درحقیقت شما برای یادگیری آسان مفاهیم و همچنین مدیریت زمان خود به یک مشاور تحصیلی نیاز دارید، تا بتواند به‌ صورت مداوم در مسیری که دارید شما را همراهی کند. در ادامه در این خصوص توضیحات بیشتری را به شما ارائه خواهیم داد.

اهمیت وجود مشاوره‌ کنکوری

هما ن‌طور که در ابتدای مطلب نیز موضوع به اشاره شد، وجود یک مشاوره کنکوری متخصص و باتجربه می‌تواند مسیر را برای دانش‌آموزان جهت موفقیت در کنکور هموار کند. به‌ عبارت‌ دیگر مشاور می‌تواند در شکست و یا پیروزی داوطلبین کنکور نقش مهمی را ایفا کند. متأسفانه برخی از والدین نسبت‌ به دریافت کمک از چنین اشخاصی بی‌ توجه بوده و وجود یک مشاور کنکور را چندان برای فرزند خود لازم نمی‌ دانند.

اما به‌ جرات می‌توان گفت که عدم وجود مشاور می‌تواند دانش‌آموزان را با چالش‌های مختلفی رو به رو کرده و باعث و سبب افزایش استرس و عدم تمرکز آن‌ها شود. مشاور تحصیلی می‌تواند در تمام زمین ه‌ها همراه دانش‌آموز باشد و به او کمک کند تا بتواند با برنامه‌ریزی درست و اصولی برای کنکور سراسری آماده شود.

تست زنی فوری کنکور1401 با اساتید برتر یادگیری آسان
ادامه مطلب

متأسفانه پیدا کردن مشاوره کنکوری خوب یکی از چالش‌های بزرگ دانش‌آموز است. هر کسی نمی‌تواند راهنمای مناسبی برای دانش آموزان باشد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت آسان یادگیری با برترین مشاوران کشور آشنا شده و از تجربه و تخصص آن‌ها بهره‌مند شوید.

 

مشاوره کنکوری چه ویژگی‌هایی دارد؟

یافتن یک مشاوره کنکوری خوب یکی از دغدغه‌ های دانش‌آموزان و والدین آن‌ها می باشد. شما می‌توانید با شناخت مهم‌ترین ویژگی‌های یک مشاوره‌ی کنکور شخص مورد نظر خود را به‌ راحتی پیدا کنید. از جمله ویژگی‌ های مشاوره کنکوری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

در دسترس بودن

یک مشاوره کنکوری باید همیشه در دسترس بوده و به‌صورت مداوم با دانش‌آموز در ارتباط باشد. به‌ طور مثال زمانی‌ که دانش‌آموز با مشکلی روبه‌رو می‌شود و راه‌حل آن را نمی‌داند، باید با مشاور خود خیلی سریع ارتباط برقرار کند. بنابراین این ویژگی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

داشتن سابقه درخشان

درحقیقت هیچ مشاوری بدون رسیدن به موفقیت نمی‌تواند راه درست را به دانش‌آموزان نشان دهد. بنابراین شما بایستی حتما در مورد رزومه و سابقه تحصیلی مشاور به‌خوبی تحقیق کنید تا متوجه شوید که مشاور می‌توانند شما را در مسیر درستی قرار بدهد یا خیر! همچنین  لازم است تا حد امکان بهتر است مشاوری را انتخاب کنید که مشاوره در زمینه آمادگی کنکور شغل تخصصی و اول او باشد.

بروز بودن

یک مشاوره کنکوری خوب بایستی نسبت‌ به تمامی منابع و اطلاعات تسلط کافی داشته باشد و از طرفی اطلاعات خود را بروزرسانی کند. در حال‌ حاضر بر تعداد منابع و محصولات کنکوری جهت یادگیری آسان دانش‌آموزان افزوده می‌شود.  یک مشاوره کنکوری و متخصص بایستی تمامی آن‌ها را به‌خوبی بشناسد.

پکیج نمونه تدریس دینی استاد احمدی با انتشارات گیلنا
ادامه مطلب

مشاور کنکور باید روی تمامی سرفصل‌ها و مباحث درسی تسلط کافی داشته باشد. افرادی که دیگران زمینه فعالیت می‌کنند باید بتوانند تکنیک‌های تست‌زنی و همچنین مدیریت زمان را به دانش‌آموزان به بهترین شکل ممکن تدریس کنند.

ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های مشاورین برای آزمون سراسری می‌توان به ذهن استراتژیک و نحوه درست برنامه‌ریزی اشاره کرد. یک مشاور تحصیلی و کنکوری باید بتواند بر اساس سبک زندگی دانش‌آموز برنامه‌ریزی دقیقی را جهت آمادگی در این آزمون سرنوشت‌ ساز به او ارائه دهد.

مشاوره کنکوری چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین مشاوره کنکوری

چنانچه به‌دنبال بهترین مشاوره کنکوری برای آماده کردن فرزند خود در کنکور برای کنکور سراسری هستید، پیشنهاد می‌شود که حتما به سایت ما مراجعه کرده و به مؤسسه ما اعتماد کنید. در مؤسسه ما  و شما می‌توانید جهت برقراری ارتباط با برترین مشاوران کشور با مجموعه ما در تماس باشید.

همان‌طور که گفته شد وجود یک مشاوره کنکوری و در طول در مدت‌زمان آمادگی کنکور و دانش‌آموزان نقش بسیار مهمی داشته و شما باید در جهت پیدا کردن این افراد و حساسیت زیادی به خرج دهید. در این‌ صورت ممکن است هزینه‌ای را که بابت دریافت مشاوره از مشاوران پرداخت می کتید، به هدر بدهید. همچنین شما می‌توانید در کنار بهره‌مندی از تجربه و تخصص مشاورین مجموعه ما از محصولات کنکوری اوج یادگیری و کنکور آسان است استفاده کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *