فیزیک کنکور آسان است

فیزیک کنکور آسان است

از جمله مهم‌ترین دروس تخصصی رشته‌های تجربی و ریاضی که بخش اصلی موفقیت افراد در آزمون سراسری در گرو تسلط کافی بر مباحث این درس می‌باشد، درس فیزیک است. با فیزیک کنکور آسان است می‌توانید موفقیت در آزمون پیش رو را تضمین شده بدانید، اما چگونه؟

مسئله این است که بسیاری از دانش آموزان در حل سوالات فیزیک مشکل دارند و فهم مباحث این درس برای آن‌ها بسیار سخت است. به این ترتیب پاسخ دادن به تست‌های کنکوری فیزیک برای آن‌ها پروسه‌ای بسیار سخت و زمان‌بر است. در آزمون کنکور نیز، مهم این است که بتوانید زمان را مدیریت کنید و از این طریق فرصت پاسخ دهی صحیح به تک تک تست‌های بخش فیزیک را پیدا کنید.

کنکور آسان است با ارائه‌ی محصولات آموزشی فیزیک کنکور، تصور دانش آموزان از پیچیدگی این درس را بر هم می‌زند. داوطلبان آزمون سراسری با تهیه‌ این پکیج می‌توانند ترفندهایی ساده و در عین حال مفید و کاربردی را برای حل تست‌های فیزیک کنکور آموخته و درصد فیزیک خود را افزایش دهند.

تاثیرات این پکیج در موفقیت داوطلبان و افزایش مهارت و تسلط آن‌ها برای حل تست‌های فیزیک، دلیلی بر افزایش تمایل داوطلبان به استفاده از پکیج‌های آموزشی انتشارات گیلنا به شمار می‌رود.

تسلط کامل بر مباحث فیزیک با فیزیک کنکور آسان است

با تهیه‌ی پکیج آموزشی فیزیک کنکور آسان است، می‌توانید مهم‌ترین نکات و مباحث فیزیک کنکور را به شکلی ساده و قابل فهم بیاموزید، با تست‌های مهم و پر تکرار کنکوری آشنا شوید و مرور و جمع بندی نکات و مباحث اصلی فیزیک کنکور را به شکلی موثر و دقیق انجام دهید. علاوه بر آن در جزوه‌هایی که همراه با این پکیج آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد، نکاتی کوتاه و مهم به همراه ترفندهایی برای تست زنی راحت و سریع ذکر شده است که بیشترین تاثیر را در موفقیت داوطلبان در این بخش از کنکور سراسری به همراه خواهد داشت.

بنابراین با تهیه‌ی دی وی دی‌های آموزشی و جزوات ، هیچ مشکلی در حل تست‌های بخش فیزیک در آزمون سراسری نخواهید داشت و می‌توانید روش مطالعاتی بهتر و موثرتر را برای تسلط بر مباحث اصلی و مهم فیزیک به کار گیرید.

ویژگی‌های پکیج آموزشی فیزیک کنکور آسان است

بازار کنکور همیشه داغ بوده، مراکز مختلف انتشاراتی همواره کتب و منابع مختلف کنکوری را تولید و در دسترس داوطلبان قرار می‌دهند. موردی که ذهن هر یک از داوطلبان را مشغول می‌سازد این است که کدام منابع کنکوری را انتخاب کنند؟

استفاده از کدام کتاب‌ها برای آن‌ها مفید واقع خواهد شد؟ آیا شرکت در کلاس‌های کنکوری که معمولا هزینه‌هایی بسیار سنگین را به همراه دارند واجب است؟ موسسه‌ی کنکور آسان است با تولید پکیج‌های آموزش دروس مختلف کنکوری، کار را برای بسیاری از داوطلبان راحت ساخته است.

تهیه‌ی پکیج فیزیک کنکور آسان است، مزایای بسیاری شامل حال دانش آموزان خواهد شد. اول این که تدریس ترفندها و مباحث مهم فیزیک توسط اساتید متخصص و خبره‌ای انجام می‌شود که در واقع رتبه‌های برتر کنکور هستند؛

اساتیدی همچون امیر مسعودی  که در بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی مانند یادگیری آسان  و مصاحبه‌های کنکوری به عنوان مدرس برتر فیزیک کنکور از وی یاد می‌شود.

اساتید فیزیک کنکور آسان است

اساتید و مدرسان پکیج فیزیک کنکور آسان است، ترفندهای حل سوالات فیزیک را برای هر دو رشته‌ی تجربی و ریاضی مورد تحلیل قرار داده و بهترین راه حل‌ها برای افزایش سرعت داوطلبان در حل تست‌های کنکور را ارائه می‌دهد. در حقیقت این پکیج برای تسلط کامل بر مباحث درس فیزیک و مطالعه‌ی دقیق و مفید صفر تا صد فیزیک کنکور بسیار موثر خواهد بود. در دی وی دی‌های آموزشی این پکیج، تمامی سرفصل‌های مهم کتاب درسی به شکل دقیق و کامل‌تر تحت بررسی قرار می‌گیرند.

ترفندهای تست زنی که در این پکیج آموزش داده می‌شوند جدید و متفاوت هستند؛ به نحوی که در بسیاری از کلاس‌های کنکوری از این ترفندها به عنوان روش‌های تست زنی امیر مسعودی استفاده می‌شود. با تهیه‌ی این پکیج، مشاهده‌ی دقیق دی وی دی‌های آموزشی و مطالعه‌ی تمامی جزوه‌هایی که همراه با پکیج در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید بهترین ترفندهای تست زنی سریع و راحت را به شکلی دقیق بیاموزید.

در دی وی دی‌های همایش فیزیک، مروری بر سوالات دوره‌های اخیر کنکور انجام شده، جمع بندی و مرور مهم‌ترین مباحث کنکور به طور کامل و دقیق انجام می‌شود و آمادگی داوطلبان برای شرکت در کنکور سراسری افزایش خواهد یافت.

بله … پکیج فیزیک شامل DVD و جزوه چاپی میباشد.

تمامی تدریسهای ایشان ضبط امسال میباشد و برای تهیه آخرین تدریسها با شماره 09121003198 تماس بگیرید.