سامان مطلبی

سامان مطلبی یکی از مدرس های مطرح کنکور است که به تدریس درس های ریاضی و فیزیک در سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی مشغول است. درس های ریاضی و فیزیک که جز درس های مهم و اصلی کنکور هستند، بسیار در نتیجه آزمون موثر اند. با زدن درصد بالا این درسها می توان رتبه بسیار خوبی در کنکور بدست آورد.

سامان مطلبی یکی از اولین مدرس هایی است که به صورت کاملا تکنیکی و بدون نیاز به فرمول تدریس این دو درس را انجام می دهد.

سامان مطلبی مدرس درس ریاضی و فیزیک است که در صدا و سیما و برنامه اوج یادگیری مشغول به تدریس این دو درس است. بدون نیاز به فرمول دو درس ریاضی و فیزیک و همچنین هندسه را تدریس می کند. یکی از برترین اساتید در حوزه درسی ریاضی و فیزیک هستند که در موسسه ها و آموزشگاه های معتبر و مطرح کشور تدریس می کنند. یکی از دلایلی که باعث محبوبیت بیشتر سامان مطلبی شده است، رزومه بسیار خوبی است که با گرفتن رتبه عالی دانش آموزان در کنکور، برای خود رقم زده اند.

سامان مطلبی یکی از مدرسان موسسه کنکور آسان است میباشد. ایشان با تدریس بسیار عالی و بی نظیر درس ریاضی در این موسسه مشغول به فعالیت هستند. تدریس سامان مطلبی به صورتی است که اگر هیچ علاقه ای به درس ریاضی نداشته باشید یا نمی توانید در کنکور این درس را با درصد بالا تست بزنید. با تهیه کردن پکیج های آموزشی ایشان این علاقه در شما ایجاد می شود و می توانید درس ریاضی را با درصد بالا در کنکور تست بزنید.

 جهت دریافت نمونه تدریسهای کاملا رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید.

فیزیک سامان مطلبی

ایشان با روش های تکنیکی و به صورت محتوایی فیزیک را تدریس می کند. سامان مطلبی مدرس درس فیزیک کنکور تجربی و ریاضی است که در برنامه ای به نام یادگیری آسان به صورت زنده با روش های تکنیکی، به تدریس فیزیک می پردازد. با تکنیک هایی که به شما تدریس می کند، می توانید در کمترین زمانی که ممکن است تست های فیزیک را پاسخ دهید.

دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در سه رشته (تجربی، ریاضی و انسانی) می توانند با تهیه پکیج های سامان مطلبی و با تدریس عالی ایشان نتیجه بسیار خوبی در کنکور بگیرند. می توانید از طریق نصب برنامه کنکور آسان است و یا با خرید از سایت کنکور آسان این فیلم ها را تهیه کنید.

ریاضی سامان مطلبی

درس ریاضی بسیار در کنکور با اهمیت است و درس محاسباتی و تقریبا سختی است. که در کنکور تجربی ضریب 2 و در کنکور ریاضی دارای ضریب 4 است. طبق اساس و بودجه بندی ای که هر ساله برای کنکور ارائه می شود. سوالات ریاضی به صورت مباحثی مانند مبحث مثلثات و تابع که هر قسمت از آن در یکی از سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تدریس می شود، ارائه می شود.

با این حساب باید تمامی این قسمت ها در سه پایه که بهم مرتبط هستند با هم مطالعه شود. شما با تهیه و استفاده از پکیج های استاد سامان مطلبی می توانید درس ریاضی را به صورت کاملا مفهومی و تکنیکی یاد بگیرید. با آموزش روش های تست زنی ای که در فیلم ها موجود است می توانید در کمترین زمان ، تست های کنکور را پاسخ دهید. همچنین برای خرید این پکیج ها می توانید برنامه اوج یادگیری را نصب کنید و یا از طریق سایت یادگیری آسان خریداری کنید.

مطلبی

برنامه ریزی و مشاوره

آن دسته از دانش آموزانی که به صورت جدی تصمیم به قبولی در رشته های برتر کنکور مانند پزشکی، داروسازی و … را دارند. باید روش های تست زنی مباحث را از پایه و به صورت کاملا مفهومی آموزش ببینند و یاد بگیرند.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که این روز ها دانش آموزان با آن روبرو هستند، این است که برای خواندن و یادگیری همزمان درس هایی که در مدرسه آموزش می بینند و مطالبی که باید برای کنکور یاد بگیرند، نمی دانند باید کی و چه زمانی برای کدام مبحث وقت بگذارند. در این میان بسیاری از آنها برای خود برنامه ریزی می کنند. اما بعد از گذشت دو الی سه هفته دیگر به برنامه خود عمل نمی کنند.

بهترین راهی که می توانیم به دانش آموزان پیشنهاد دهیم این است که برای خود مشاور تحصیلی بگیرند. مشاور تحصیلی با دادن برنامه مناسب و آموزش روشهای صحیح درس خواندن این مشکل را برای شما برطرف می کند.

استاد سامان مطلبی یک گروه مشاوره با سرپرستی مهندس رسول فراهانی در اختیار دارد. این گروه مشاوره به هر شخص بر اساس توانایی و درک ذهنی،  ویژگی های شخصی و اخلاقی هر فرد به آنها برنامه ای مخصوص مطابق با این ویژگی ها می دهند.

علاوه بر برنامه ریزی مناسب بر اساس بودجه بندی کنکور، آموزش چگونگی کنترل استرس و روش های صحیح مطالعه را به دانش آموزان می دهند. در ضمن وضعیت عمل کردن دانش آموزان به برنامه خود را هم بررسی می کنند.

برای گرفتن مشاوره و برنامه ریزی می توانید به سایت کنکور آسان است مراجعه کنید.

سوالات متداول

در این بخش میتوانید سوالاتی رایجی که دانش آموزان پرسیده اند را ببینید

سامان مطلبی کیست؟

سامان مطلبی استاد ریاضی و فیزیک موسسه کنکور آسان است میباشد که در صدا و سیما و برنامه اوج یادگیری مشغول به تدریس این دو درس است.

نحوه دریافت نمونه تدریس رایگان چگونه است؟

جهت دریافت نمونه تدریس رایگان وارد این سایت شده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای

12 دیدگاه در “سامان مطلبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *