نکات مشاوره ای

تهیه پکیج های تخصصی دروس چه تاثیری در قبولی کنکور دارد؟

تهیه پکیج های تخصصی دروس چه تاثیری در قبولی کنکور دارد؟

تهیه پکیج های تخصصی دروس چه تاثیری در قبولی کنکور دارد؟ دروس تخصصی نسبت به دروس عمومی کمی پیچیده تر هستند و برای مطالعه آن ها باید تلاش بیشتری بکنید.

برای سفارش محصولات عارف ربیعیان با شماره های سایت تماس بگیرین

هر درس تخصصی شیوه مطالعه مخصوص به خودش را دارد. در ادامه مطالب شیوه مطالعه دروس تخصصی را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم.
شیمی
درس شیمی در هر دو گروه تجربی و ریاضی 35 تست را به خودش اختصاص داده است. برای مطالعه این درس توصیه اکید می شود که داوطلبان به جدول مندلیف تسلط کامل داشته باشند.

حتی گروه های به اصطلاح فرعی جدول نیز باید به صورت موشکافانه بررسی و مطالعه شود چرا که حکم جدول ضرب رو برای درس شیمی دارد و اعتماد به نفس داوطلب را نیز بالا می برد.

تنها وقت خود را به مطالب غیر محاسباتی و حفظی فیزیک اختصاصی ندهید و از پرداختن به مسائل شیمی هراس نداشته باشید و حتما سراغ یادگیری آنها بروید.

چرا که در سال های اخیر شاهد تعداد زیاد تست های محاسباتی در درس شیمی بوده ایم. استفاده از ماشین حساب را نیز فراموش کنید.

برای سفارش محصولات اوج یادگیری با شماره های سایت تماس بگیرین

فیزیک

درس فیزیک در رشته تجربی 30 سوال را به خودش اختصاص می دهد. از مهم ترین مباحث این درس می توان به فصول سینماتیک و دینامیک اشاره کرد که از مباحث پر تست و مهم درس فیزیک هستند.

توصیه می شود برای کنکور این فصول برای درس فیزیک را در تابستان مطالعه کنید و تست هایش را بزنید. بهترین روش برای مطالعه درس فیزیک بدین گونه است که در سر کلاس درس مطالب گفته شده توسط دبیر را به دقت هر چه تمام تر بیاموزید.

چگونه برای تابستان برنامه کنیم؟
ادامه مطلب

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین

سپس در منزل نمونه سوالاتی که در سر کلاس توسط دبیر طراحی شده بود مجددا پاسخ داده شود سپس به امر تست زنی رجوع کنید و تست های منبع آموزشی خود را که توصیه می شود یک منبع باشد تماما حل کنید و هدفتان یادگیری مبحث مورد نظر باشد.

در نظر داشته باشید تست هایی که از پس حل کردن آن بر نمی آیید را نشاندار کنید تا در نوبه های بعدی به پاسخ گویی آن تست ها بپردازید. توجه داشته باشید بهتر است دروسی مثل فیزیک در باکس های حجیم مورد مطالعه قرار بگیرد و حداقل یک سرفصل به طور کامل ارزیابی شود.تهیه پکیج های تخصصی دروس چه تاثیری در قبولی کنکور دارد؟

از ابتدا این موضوع را برای خودتان جا بیندازید که حق استفاده از ماشین حساب را ندارید پس لازم است محاسبات را دستی انجام دهید که برای حرفه ای تر شدن و افزایش سرعت عمل توصیه می شود.

ضرب هایی که زیاد با آنها سر و کار دارید را خوب یاد بگیرید. درس فیزیک درسی است که می توانید با مطالعه صحیح و عمیق آن به راحتی درصدی بسیار مناسب در کنکور سراسری کسب کنید.

برای سفارش محصولات کنکور آسان است با شماره های سایت تماس بگیرین

زمین شناسی

درس زمین شناسی در کنکور سراسری تعداد 20 تست دارد که بر اساس تفکر بسیاری از داوطلبان رشته تجربی این درس ارزش پاسخ گویی ندارد غافل از اینکه در رتبه کل داوطلب تاثیر بسزایی دارد.

خصوصا دانش آموزانی که از الان صندلی داروسازی دانشگاه ها را هدف رفته اند چرا که در زیرگروه داوطلبانی که داروسازی قبول می شوند درس زمین شناسی ضریب 1 دارد و اهمیتش از آنجایی بیشتر می شود که خیلی از داوطلبان حتی سوالات این درس رو نگاه هم نمی کنند.تهیه پکیج های تخصصی دروس چه تاثیری در قبولی کنکور دارد؟

پس بهتر است اگر خواهان رتبه کل بالاتری هستید و در زیرگروهی به جز زیرگروه اول تجربی رشته ای را مدنظر دارید از این درس در آزمون غافل نشوید.

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

زیست شناسی

درس زیست شناسی شامل 50 تست در آزمون سراسری است. در سال های اخیر شاهد این بوده ایم که در درس زیست شناسی تست های ترکیبی و مفهومی زیادی طراحی شده است.

مشاوره آنلاین و برنامه ریزی کنکور مختص تابستان با یادگیری آسان
ادامه مطلب

که برای پاسخ گویی به این سوالات باید به تمامی متون سه کتاب زیست دبیرستان تسلط کافی داشته باشید و سرعت العمل خوبی در تجزیه و تحلیل سوالات داشته باشید.

توصیه می شود به دانش آموزان تجربی که هنوز در پایه دوم و سوم دبیرستان قرار دارند به خوبی هرچه تمام تر به درس زیست شناسی تسلط پیدا کنند و خیلی عمیق این درس را فرا بگیرند.

. سوالات آزمون سراسری بر خلاف گذشته از جنبه حفظی انها به شدت کاسته شده است در عوض تست های ترکیبی از سه سال دبیرستان طراحی می شود.

توصیه می شود اگر از تیر ماه که به صورت جدی برای کنکور استارت زدید درس زیست را در برنامه مطالعاتی روزانه خود داشته باشید و همراه با آموختن مطالب جدید زیست پیش دانشگاهی زیست دوم و سوم دبیرستان نیز ترکیبی مطالعه شوند و نکات ترکیبی در دفترچه ای خلاصه برداری شود.

به هیچ عنوان مطالعه و یادگیری زیست شناسی را به تاخیر نیندازید. فصل 8 تا 12 زیست پیش دانشگاهی که از فصول مهم و پرتست و گاها گیج کننده آزمون سراسری هستند که یادگیری آنها تکرار و مرور زیادی را می طلبد.تهیه پکیج های تخصصی دروس چه تاثیری در قبولی کنکور دارد؟

برای سفارش محصولات سامان مطلبی با شماره های سایت تماس بگیرین

ریاضی

درس ریاضی در رشته تجربی 30 تست و در رشته ریاضی 55 تست رو به خودش اختصاص داده است.این درس برای بسیاری از داوطلبان به نقطه آشیل آنها در دروس تخصصی تبدیل شده است و اصلا میل و رغبت کافی برای مطالعه این درس را ندارند.

به همین دلیل داوطلبانی که در این درس حرفی برای گفتن دارند می توانند در کنکور از رقیبان خود سبقت زیادی بگیرند.

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین

برای این درس نیز همانند درس فیزیک توصیه می شود که در سر کلاس درس به اموزش دبیر مربوطه به دقت توجه کنید و سپس در منزل به امر تست زنی از منبع خود بپردازید و مجددا به نشان ار کردن تست هایی که از پس پاسخ گویی به آن برنیامدید و تست هایی که از نظر آموزشی بار عملی دارند.

تهیه پکیج های تخصصی دروس چه تاثیری در قبولی کنکور دارد؟
نتیجه گیری

موسسه گیلنا اولین موسسه کنکور است که تدریس خود را بر اساس ویدئو های آموزشی به داوطلبان خود ارائه می دهد. موسسات کنکور آسان است، یاد گیری برتر، رتبه گردون و برنامه اوج یاد گیری زیر نظر موسسه گیلنا فعالیت می کنند.

اوج یاد گیری برنامه تلوزیونی است که تمام درس های عمومی و اختصاصی را با به روز ترین روش ها برای دانش آموزان توضیح می دهد.

کنکور آسان است یک موسسه کنکور می باشد که دارای اساتید و استادان متخصص می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات آن ها، با این موسسه تماس بگیرید.

 

ارتباط مستقیم با رسول فراهانی: 09121003198_02122130931

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *