نکات مشاوره ای

اوج یادگیری درس فیزیک با کنکور آسان است

بهترین زمان مطالعه ی کنکور با اوج یادگیری

اوج یادگیری درس فیزیک با کنکور آسان است : یکی از دروس اختصاصی سخت رشته ی ریاضی و تجربی، فیزیک می باشد. بسیاری از دانش آموزان در حل کردن مسائل فیزیک کند هستند و نمی توانند در زمانی مشخص به آن پاسخ بدهند.

پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی

1,250,000 تومان
پکیج جامع ریاضی دهم امیر مسعودی ویژه رشته ریاضی شامل درس ریاضی و هندسه میباشد که توسط مهندس امیر مسعودی

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

3,920,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

8,670,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی گیلنا ( کنکور آسان است ) با سبکی متفاوت از اساتید مطرح و بنام کنکور

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

8,710,000 تومان
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی انتشارات گیلنا از دیگر بسته های پکیج آموزشی انتشارات گیلنا می باشد که برای هر

بسته معلم خصوصی دوازدهم انسانی

1,695,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای نکات طلائی موفقیت در کنکورادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

3,880,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای آشنایی با منابع سوالات کنکورادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

4,360,000 تومان
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که موسسه کنکور آسان است اقدام به ضبط و تولید آن نموده است ، دارای

بسته معلم خصوصی یازدهم انسانی

1,860,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای قیمت محصولات گیلناادامه مطلب
تهیه پکیج های تخصصی دروس چه تاثیری در قبولی کنکور دارد؟
ادامه مطلب

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

3,795,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای برای تست زنی درس فیزیک باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ادامه

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

3,815,000 تومان
میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای نمونه تدریس عربی نهم استاد احمدیادامه مطلب

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

3,920,000 تومان
بسته ی معلم خصوصی دهم ریاضی: با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

بسته معلم خصوصی دهم انسانی

2,365,000 تومان
بسته معلم خصوصی دهم انسانی : با کمک کنکور آسان است می خواهیم یکی دیگر از بسته های آموزشی را

2 ایراد وارد است:1_ دانش آموزان درس را خوب متوجه نشده اند. راه حل های بسیاری پیش روی دانش آموزان قرار داده ایم، می توانید با نمونه تدریس های آقای امیر مسعودی آشنا شوید پکیج های آموزشی را از طریق اینترنت سفارش دهید.

در این پکیج های آموزشی هم دروس تدریس می شود و هم نکات کنکوری را به شما یادآور میشوند. بنابراین اگر ضعف دارید میتوانید این پکیج خوب و کامل آموزشی که تمام مقاطع درس فیزیک در آن گنجانده شده است را تهیه کنید شما باید سرعت عمل و نکات تست زنی را به خوبی بیاموزید بخاطر وجود برخی از شرایط درسی در مناطق ایران است.

اوج یادگیری درس فیزیک با کنکور آسان است

هرچند که بسیاری از معلمان برای دانش آموزان زحمت می کشند اما در برخی مناطق به علت نبود امکانات آموزشی معلمان نمیتوانند کیفیت درس دادنشان را بالا ببرند، و همین امر باعث میشود دانش آموزان پیشرفتی نداشته باشند.

اما با وجود پکیج های آموزشی آقای امیر مسعودی و روند تدریسشان برای دانش آموزان می تواند جذاب باشد تا به این درس علاقه مند شوند.

مباحث مهم و تست خیز فیزیک کنکور تجربی و ریاضی
ادامه مطلب

یا به عنوان مثال یه موضوعی که می تواند برای دانش آموزان پیش بیاید این است که دانش آموزانی که در شهر های مختلف زندگی میکنند برای رفتن به کلاس های کنکوری باید وقت زیادی را صرف کنند،

در شهر هایی مانند تهران یا اصفهان و یا مشهد، دانش آموزان برای رفتن به کلاس که اگر به عنوان مثال کلاس 1 ساعت و نیم باشد، 1 ساعت به رفتن به کلاس وقت خود را صرف کنند و 1 ساعت هم به برگشتن به خانه.

. در اینجا دانش آموز دچار خستگی میشود و شب نمیتواند درس بخواند. اما اگر دی وی دی های آموزشی را تهیه کند در خانه با کمک یک لپ تاپ میتواند کلاس ها را بنشیند و نکات و موضوعات را بیاموزد و یا دانش آموزشی در روستای دور در نقطه ایی از ایران، میخواهد کلاس کنکور ثبتنام کند اما چون از شهر دور است نمیتواند به کلاس برود.

درس فیزیک با کنکور آسان است

چاره این است که پکیج های آموزشی را تهیه کند و همراه آن درس بخواند و نکات را بیاموزد. همچنین در روز های سخت کرونایی این بیماری منحوس که میخواهد جلوی پیشرفتمان را بگیرد، اوج یادگیری به کمک ما میشتابد،

و ما با کمک یک دیگر جلوی خواست این ویروس را میگیریم و به جای رفتن به کلاس های آموزشی، پکیج های آموزشی اوج یادگیری را تهیه میکنیم.

 

برای یادگیری درس فیزیک نیاز دارید به خوبی به درس های معلم گوش فرا دهید و تمرینات لازم را حل کنید. در ابتدا فیزیک پیچیده و سخت به نظر میرسد اما وقتی سعی در حل کردن تمارین داشته باشید و یا بعد از هر درس گرفتن از معلم آن بخش را به خوبی بخوانید پیچیدگی ها حل میشود. همچنین از معلم سوال بپرسید.

معلمان دانش آموزانی که سوال میپرسند را دوست دارند. نکته سنج باشید هنگام تدریس معلم زیر نکات مهمی که او بر روی آن ها تاکید دارد خط بکشید و هایلایت کنید دقت کافی داشته باشید.همیشه جزوه هایتان را مرور کنید این تیپ درس ها نیازمند مرور هستند.

چگونه فیزیک را بیاموزیم؟

با زدن تست های آموزشی و آزمونی زیاد می توانید ضریب خطا خود را به شدت پایین بیاورید و از طرفی سرعت العمل شما به طور چشم گیری افزایش خواهد یافت .

دکتر هادی وصالی
ادامه مطلب

در کنکور سراسری برای پاسخ گویی به هر یک از مسائل درس ریاضی و فیزیک جای بسیار کمی خواهید داشت برای عادت کردن به این امر بهتر است.

در منزل و در آزمون های آزمایشی نیز در زمان کمی به سوالات پاسخ دهید تا در روز کنکور آمادگی کافی داشته باشید و سردرگم نشوید. سرعت عمل یکی از نکات مهم برای شرکت در کنکور است.

اگر بخواهید از این ترم تا ترم بعد کتاب را بخوانید فایده ایی ندارد زیرا تمامی مطالب از ذهنتان میپرد. بنابراین باید تلاش و ممارست کنید.

پیش خوانی یا روزنامه وار درصورت خوانش درسی که قرار است استاد آن تدریس کند کمک زیادی به فهم و درک مسائل و نکات آن فصل به شما می کند توصیه می شود قبل از رفتن به جلسه تدریس استاد فصل مربوطه را از روی کتاب درسی مطالعه کنید .

چگونه فیزیک را مطالعه کنیم؟

نیاز به عمیق خوانی نیس بلکه خواندن به صورت روزنامه وار می تواند مفید و کافی باشد.خیلی از دانش آموزان از این کار سر باز می زنند غافل از اینکه در یادگیری بسیار تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت پس این کار را پشت گوش نباید انداخت،

چرا که کمتر از ۱۵ دقیقه وقت شما را می گیرد اما نتیجه ای بسیار عالی برای شما خواهد داشت. بعد از پیش خوانی و تدریس استاد بلافاصله در منزل شروع به تست زنی کنید.

در مورد انتخاب کتاب مناسب برای تست زدن کتابی را به شما توصیه می کنیم که هم تست های کنکور سراسری و هم تست های تالیفی خوب و متنوع داشته باشد.

برای سفارش محصولات استاد احمدی با شماره های سایت تماس بگیرین

در ضمن خریداری کردن چندین کتاب کمک آموزشی به جز سردرگم کردن شما و دور کردنتان از مسیر اصلی چیز دیگری برای شما نخواهد داشت پس توصیه می شود یک منبع تست زنی جامع خریداری کنید و تمرکز خود را بر روی آن بگذارید.

نتیجه گیری

فیزیک کنکور تجربی و ریاضی، در چند سال اخیر به صورت ترکیبی از مفاهیم و محاسبات ارائه می شود. دانش آموزان با تلاش و کوشش  اگر سعی در یادگیری مفاهیم و محاسبات داشته باشند میتوانند موفق شوند.

نکات درس فیزک بسیار زیاد است و دانش آموزان برای اولین بار میخواهند کنکور بدهند بسیار کم تجربه هستند.

برای سفارش محصولات یادگیری آسان با شماره های سایت تماس بگیرین

بنابراین اوج یادگیری به کمک آنان می آید.شما برای یادیگیری نکات تست زنی فیزیک از پکیج های آموزشی جناب اقای امیر مسعودی استفاده کنید،

برای سفارش محصولات امیر مسعودی با شماره های سایت تماس بگیرین

معلمی عزیز و زحمتکش که هدفش تنها کمک کردن به دانش آموزان است. و با خلاقیت و جدیت تمام سعی دارد تمامی نکات را در قالب دی وی دی به شما ارائه دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *